День фізичної культури і спорту, КОДА. Фото

День фізичної культури і спорту відзначили в Київській обласній держадміністрації

Сьогодні в Київській обласній державній адміністрації відбувся урочистий захід, присвячений Дню фізичної культури і спорту, який офіційно святкують в Україні щороку, другої суботи вересня.

 

 

Вже стало доброю традицією відзначати досягнення спортсменів, тренерів, функціонерів, громадських діячів та інших працівників спортивної галузі Київщини на честь професійного свята. Ось і цього року Управління фізичної культури і спорту Київської облдержадміністрації організувало урочистості на честь всіх причетних до спортивних досягнень Київщини.

 

Борці греко-римського стилю: тренер Григорій Житовоз, призер Європи Гліб Скорофатов, призер світу Влад Шишко, чемпіон Євпропи Олександр Грушин та головний тренер юніорської збірної Віктор Лозовий 

На своє професійне свято завітали видатні спортсмени Київщини, члени збірної України, переможці всеукраїнських та  міжнародних змагань, олімпійські призери та учасники Олімпіади, відомі тренери, керівники державних та комунальних закладів, спортивних федерацій, організацій, партнери спорту та представники ЗМІ.

 

 

Понад 400 представників спортивної галузі Київської області з’їхалися до обласної адміністрації з усіх куточку столичної області, а близько 350 найдостойніших були представлені до нагородження від Міністерства молоді та спорту України, Національного Олімпійського комітету, Київської обласної державної адміністрації та Управління фізичної культури і спорту КОДА.

 

Голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган

В урочистому заході взяв участь очільник Київської області Олександр Горган, який вручив державні нагородиДмитра Донченка було відзначено орденомом «За заслуги» ІІІ ступеня, Марія Свинобій отримала орден «За мужність» ІІІ ступеня, а Миколу Костянця нагородили почесним званням «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України».

 

Голова Київоблдержадміністрації Олександр Горган, виконавчий директор НОК Наталія Коваленко, начальник управління фізичної культури і спорту Сергій Тимофєєв 

Також Олександр Любомирович вручив відзнаки Київської обласної державної адміністрації. Зокрема нагороди КОДА отримали відомі тренери Віктор Лозовий, Олександр Кутаков, Микола Мигалюк, Іван Лесик та інші. 

 

Тренер з вільної боротьби Олександр Кутаков та очільник Київщини Олександр Горган

У своїй проникливій і щирій промові очільник Київської області зокрема відзначив, що розвиток спортивного руху та відповідної інфраструктури – є одним з ключових завдань в діяльності облдержадміністрації. Адже саме досягнення наших спортсменів об’єднують суспільство, є взірцем для виховання молоді та яскравим прикладом патріотизму - саме по жовто-блактиному прапору та державному славню Україну пізнають у світі завдяки нашим атлетам.

 

Чемпіонка світу з фехтування на візках Ольга Єсіна та Олександр Горган

Голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган вручив сертифікати стипендіатам на загальну суму 1 мільйон 200 тисяч гривень. Сертифікат найвищого ґатунку на суму 30 000 гривень отримав Григорій Вовчинський, срібний призер з лижних перегонів на цьогорічній зимовій Паралімпіаді у Пхьончхані.

 

Григорій Вовчинський, срібний призер Паралімпіади та Олександр Горган

Начальник управління фізичної культури і спорту КОДА Сергій Тимофєєв урочисто відкрив захід вітальним словом та врученням відзнак Управління. Почесні грамоти та подяки за вагомий внесок у розвиток і пропаганду фізичної культури і спорту отримали представники спортивних регіонів Київщини, як представники адміністрацій, так і спортсмени та їхні тренери: легкоатлетка Аліна Цвілій, борець-класик Єгор Букатий, ветеран легкої атлетики Андрій Ющенко, тренер з греко-римської боротьби Максим Чепурко, тренери з веслування на човнах "Дракон" Валерій Моргун та Наталія Єременко та інші спортсмени. А за розробку веб-сайту Управління подякою було відзначено провідну веб-компанію - Digital Agency Lodzhir на чолі з Владиславом Лужевським.

 

Розробник сайту Управління спорту sport-koda.org Digital Agency Lodzhir, директор Владислав Лужевський з заступником та Сергій Тимофєєв

 

Відомчими відзнаками Міністерства молоді та спорту України було нагороджено фахівців Київської області за вагомий особистий внесок в розвиток фізичної культури і спорту України, сумлінну працю та професіоналізм, і, звичайно, відданість справі. Одним з небагатьох володарів державної нагороди став срібний призер Олімпіади в Атланті з греко-римської боротьби, а нині тренер Андрій Калашніков.

 

Начальник Управління фізичної культури і спорту Сергій Тимофєєв, головний спеціаліст відділу спорту Управління Олександр Моспан, начальник Сектору молоді та спорту Кагарлицької РДА Сергій Кукош, срібний призер Олімпіади та простий тренер з греко-римської боротьби Андрій Калашніков та директор Київської обласної ДЮСШ В'ячеслав Сидоренко

Виконавчий директор Національного комітету України Наталія Коваленко нагородила фахівців Київської області відзнаками Національного Олімпійського Комітету України за вагомий внесок у розвиток і пропаганду вітчизняного спорту та олімпійського руху в Україні, підтримку олімпійських видів спорту та з нагоди святкування Дня фізичної культури і спорту. Почесною Грамотою від НОКу зокрема відзначено Олександра Горгана та Сергія Тимофєєва за внесок у розвиток олімпійсього руху.

 

Наталія Коваленко та Сергій Тимофєєв

В ході урочистостей начальник Управління фізичної культури і спорту Сергій Тимофеєв вручив 40 посвідчень  членам штатної збірної команди Київської області з олімпійських видів спорту, команди, створеної вперше в історії, члени якої ще з середини червня мають офіційні робочі місця з посадовим окладом. До складу збірної увійшли провідні спортсмени області: борці-класики Віталій Андрійович, Дмитро Кіяшок, Іван Черкас та Сергій Грушин, борці вільного стилю Степан Лилик, Владислав Остапенко та Софія Кушнір, легкоатлетки Марія Слобода, Наталія Дишлюк, Вікторія Шкурко та Марія Ященко, боксерка Марія Ловчинська, велогонщики Марк Падун та Сніжана Фарщук, дзюдоїст Дільшот Халматов та інші достойні атлети.

 

Сергій Тимофєєв та Григорій Вовчинський

Між врученням почесних відзнак, підкреслюючи святкову атмосферу, гостей розважила українською піснею солістка Ліза Момот.

 

Солістка Єлизавета Момот

Показовими виступами вразили публіку чемпіони світу, Європи та України зі спортивного танцю: Андрій Зінченко та Катерина Байсарова, Євген Сіроштан та Єлизавета Завадська і Євген Янчишин та Марія Ананенко під керівництвом Дмитра Влоха, генерального менеджера Асоціації спортивного танцю України.

 

Чемпіони світу зі спортивного танцю Євген Сіроштан та Єлизавета Завадська

Спортивне звання Майстра спорту України міжнародного класу вручив Сергій Тимофєєв представникам спортивної боротьби, змішаних єдиноборств, плавання, дзюдо та ушу.

 

 

Урочиста частина спортивного свята звершилася. Але спортивні змагання, тренування і рух до нових спортивних вершин тривають. З Днем фізичної культури і спорту, шановні і шановані спортсмени. Нехай завдяки нашим спільним зусиллям на п'єдесталах міжнародних арен все частіше майорить жовто-блакитне знамено та лунає державний славень. Бережіть себе і Україну!

ФОТОРЕПОРТАЖ

 

Тренер з дюздо Віктор Мужчина та директор Київської обласної школи вищої спортивної майстерності Лариса Шарай

Сергій Тимофєєв та завідувач сектору фізичної культури та спорту Володарської РДА Андрій Жук з колегами

 

Чемпіон Європи з греко-римської боротьби Одександр Грушин та призер Європи Віталій Андрійович

Директор Фастівської ДЮСШ Святослав Хрещенюк та головний куратор з боксу на Київщині Володимир Матвійчук

Помічник керівника Ірина Чудік та Сергій Тимофєєв

Чемпіон Європи з вільної боротьби Влад Остапенко зі своїм тренером Миколою Мигалюком

Тренер з художньої гімнастики Лариса Гавренко

Чемпіони світу Євген Сіроштан та Єлизавета Завадська і майстри спорту України Євген Янчишин та Марія Ананенко 

Чемпіонка світу з легкої атлетики Аліна Шух зі своїм тренером Майєю Шух та колегами

Президент Федерації хортингу Київської області Олександр Васюк

Богдан Шоломіцький та Олександр Горган

Чемпіонка світу з боротьби самбо, володарка багатьох титулів з дзюдо Світлана Ярьомка та Олександр Горган

Керівник обласної Федерації змішаних єдиноборств ММА України Анжеліка Макєєва, Олександр Горган та головний секретар Федерації Тетяна Бесараб

Чемпіони світу зі спортивного танцю Андрій Зінченко та Катерина Байсарова 

Володар нового звання Майстра спорту України  зі змішаних єдиноборств Людвік Шолінян та чемпіон світу з греко-римської боротьби Дмитро Кіяшок

Директор комунального закладу "Спорт для всіх" Денис Мірзоєв та Сергій Тимофєєв

Володар Кубку Європи з дзюдо Дільшот Халматов та Олександр Горган

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

04.09.2018

Читати далі
Згорнути