чемпіонат України з веслування на човнах «Дракон». фото

DBC KYIV – володар шести нагород чемпіонату України з веслування на човнах «Дракон»

Вдалим виступом Київська область розпочала веслувальний сезон. Так, нещодавно зливу нагород привезли веслувальники Київщини з Дніпра, виступаючи у байдарках і каное. І ось знову нагороди додають до медальної скарбнички області, цього разу вже наші дракони.

Отже, 21-23 серпня спортивна база "Зеніт" на Трухановому острові столиці приймала чемпіонати України з веслування на човнах «Дракон» серед дорослих і молоді.

Команда Dragonboat club Kiev (Київська область) посіла чинне місце серед найсильніших команд України, виборовши шість нагород серед дорослих D-12 на всеукраїнській першості. А також підопічні тренерів Наталії Єременко та Валерія Моргуна вибороли три нагороди у Кубку федерації у класі мікс D-22.