Дар'я Блашко . фото

Дар'я Блашко - третя в дебютній гонці біатлонного сезону: результат спринту на Кубку IBU

Біатлонний сезон 2021/22 офіційно відкрився гонками в рамках Кубка IBU - перший етап у шведському Ідре. У перший змагальний день проводяться спринтерські гонки: жіноча, а тоді чоловіча.

Склад жіночої збірної України на стартовий етап Кубка IBU складений з біатлоністок, що готувалися до сезону у команді "А", але не відібралися на перші старти Кубка світу. В Ідре стартували п'ять українок, три з яких представляють Київську область - Катерина Бех (поїде на Кубок світу після спринту), Дар'я Блашко, Надія Бєлкіна. А також представниці інших регіонів - Анна Кривонос та Ольга Абрамова.

Читайте також: Розклад біатлону 2021/22: календар усіх стартів Кубка світу та Олімпіади-2022

Жодна з українок не змогла пройти вогневі рубежі без помилок, але ідентичні результати на стрільбі показали одразу три спортсменки: Абрамова, Бех та Блашко. У всіх трьох по одному промаху на стрільбі лежачи та точна стрільба стоячи. Схожий результат у Анни Кривонос - 0+1 (але вона дуже багато поступалася за швидкістю як на дистнанції, так і стрільби). За швидкострільністю Бех та Блашко теж показали фактично ідентичний показник (0.3 секунди швидше Дар'я), Абрамова - на сім секунд повільніша.

Але ключова різниця між українками - на дистанції. Блашко була найшвидшою серед українок на кожному з трьох кіл, загалом випередила Абрамову на 23 секунди, а Бех - на 44. І це дозволило Дар'ї Блашко піднятися на подіум одразу в першій гонці сезону!

Після другої стрільби Блашко вийшла на третьому місці, але різниця між першим-п'ятим місцем складала менше десяти секунд. Дар'я програвала лідерці 6 секунд, а на останніх кілометрах змогла скоротити це відствання до 3.1 секунди!

Цього результату вистачило, аби втримати третє місце в дуже щільній боротьбі. Четверте місце Блашко випередила лише на 0.6 секунди!

Для Дар'ї Блашко - це перший особистий подіум в дорослій кар'єрі! І це також подіум для України в першій гонці біатлонного сезону.

Переможницею спринту стала 26-річна німкеня Маріон Вайзеншартер, яка на 0.5 секунди (!) випередила француженку Каролін Коломбо.

Абрамова на фініші показала 13-й результат, програвши першому місцю трохи менше 40 секунд, а Бех - 16-а з відставанням майже у 48 секунд. Надія Бєлкіна з двома колами штрафу закінчила гонку на 31-му місці, а Анна Кривонос - 60-а.

Кубок IBU. Перший етап (Ідре): жіночий спринт. Результат

Маріон Вайзеншартер (Німеччина, 0+1) 21:02.3

Каролін Коломбо (Франція, 0+2) +0.5

Дар'я Блашко (Україна, 1+0) +3.1

Анастасія Шевченко (Росія, 0+1) +3.7

Елізабет Гегберг (Швеція, 0+1) +10.0

Марен Гаммершмідт (Німеччина, 0+2) +10.7

...

13. Ольга Абрамова (1+0) +39.7

16. Катерина Бех (1+0) +47.8

31. Надія Бєлкіна (1+1) +1:17.7

60. Анна Кривонос (0+1) +2:12.5

ЩО ВІДОМО

Перша гонка Кубка світу відбудеться в субота, 27 листопада. Пряма трансляція о 12:35 - на Суспільне Спорт.

Розклад біатлону 2021/22: календар усіх стартів Кубка світу та Олімпіади-2022

Біатлон на Суспільному: усі варіанти для перегляду біатлонного сезону 2021/22

 

 

За інформацією suspilne.media

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

25.11.2021

Читати далі
Згорнути