Чемпіонат України з біатлону 2018, Яворів. Фото

Дарія Блашко - чемпіонка України з біатлону

У Яворові на Львівщині з 25 по 28 грудня  триває чемпіонат України з біатлону, який відзначився цікавою боротьбою за нагороди.

Представниця  Київської обласної організації ФСТ «Динамо» України Дарія Блашко посіла третє місце у  спринті (7,5 км) та виборола золото у гонці переслідування.

Нагадаємо, що Дарія - українська біатлоністка білоруського походження, яка виступає за Київську область, отримала українське громадянство наприкінці 2017 року. Блашко була учасницею Кубку світу у складі збірної Білорусі, дворазова чемпіонка світу серед юніорів, володарка юніорського кубка IBU.

Варто зазначити, що на останньому чемпіонаті України, що відбувся у Тисовці Львівської області, Дар’я Блашко виграла спринт і гонку переслідування.