ЧЄ з паралімпійських спортивних танців, Польща. Фото

ЧЄ з паралімпійських спортивних танців: 14 країн змагалися за право бути найкращими

В Ломянках, поблизу Варшави (Польща) з 9 по 11 листопада відбувся чемпіонат Європи-2018 з Паралімпійських спортивних танців. Впродовж 3-х днів 95 спортсменів з 14 країн змагалися за право бути найкращими. У різних категоріях було розіграно 19 комплектів медалей.

Честь нашої країни захищали 17 спортсменів. В сольному виступі  здобули 5 золотих, 1 срібну та 1 бронзову нагороду. В парних категоріях отримали 8 золотих, 4 срібних та 1 бронзову медаль.

У складі збірної України виступали і спортсмени Київського регіонального центру «Інваспорт»: спортивна пара, майстри спорту України Михайло Савельєв і Наталія Беспалова.

В категорії «Комбі 2» з стандартної програми вони вийшли до фіналу, де посіли п’яте місце. А в категорії «Сінгл (одиночний) фрістайл» серед жінок Наталія Беспалова здобула 8 місце.

В наступному році ця спортивна пара буде змагатися за призові місця на чемпіонаті світу з паралімпійських спортивних танців.