Чемпіонат Європи з боротьби, Сербія. Фото

ЧЄ з боротьби: бронза Політаєва та виступи "класиків"

У сербському місті Новий Сад триває чемпіонат Європи з трьох стилів боротьби U23 (3-6 березня).

Вчора завершили свої виступи представники класичного стилю і розпочалася жіноча боротьба. А вже завтра, 8 березня стартують вільники.

СКЛАД ЗБІРНОЇ КОМАНДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ВІЛЬНОЇ БОРОТЬБИ

Гідно на в греко-римській боротьбі презентована Київська область.

Так, вчора підопічний Дмитра Пікалова Артур Політаєв став бронзовим призером європейської першості з греко-римської боротьби. У малому фіналі вагової категорії 67 кг представник спортивного клубу «Олександр Невський» (Крюківщина) здолав сильного непоступливого борця з Молдови Валентина Петица – 8:0. Це перша з двох здобутих медалей української команди на цьому чемпіонаті (друга бронза в одесита Владлена Козлюка). Впевнена, переконлива, красива звитяга нашого борця.

Олександр Грушин посів 5 місце. В надважкій сутичці за бронзову нагороду, незважаючи на блискучу боротьбу, вихованець Віктора Лозового поступився борцю з Туреччини. Зважаючи на вік Олександра (21 рік), впевнені, найбільші перемоги попереду.

Віталій Андрійович, якому у квітні виповниться 20 років, дуже переконливо дебютував серед більш дорослих та досвідчених спортсменів. У ваговій категорії 82 кг наш спортсмен отримав впевнену перемогу у кваліфікації, але у чвертьфіналі, під час неоднозначної сутички поступився одним балом супернику з Туреччини - в підсумку 7 місце.