ЧИ ЗАСЛУГОВУЄ СПОРТ НА ОКРЕМЕ МІНІСТЕРСТВО?!

Колеги, небайдужі, шановна спортивна і молодіжна спільното!

Громадська кампанія #SaveМінмолодьспорт триває і збирає усе більше прихильників.

Запрошуємо долучитися до підписання петиції до Президента України з проханням зберегти Міністерство молоді та спорту!

Не для чиновників, а задля можливості відстоювання та реалізації інтересів молоді, спортсменів, тренерів через власне Міністерство з правом свого окремого голосу на засіданнях Кабінету Міністрів України.

ПЕТИЦІЯ «Зберегти профільне Міністерство молоді та спорту України. Не допустити його скорочення, або приєднання до інших міністерств»:

Протягом 5 останніх років спортсмени, тренери, фахівці у сфері фізичної культури та спорту, молодіжної політики та національно-патріотичного виховання неодноразово заявляли, що ліквідація профільного Міністерства молоді та спорту України, або його реорганізація, шляхом приєднання до інших міністерств – є необдуманим, шкідливим кроком. Молодіжна політика та спорт мають залишатися одним з окремих пріоритетних напрямків державної політики України.

Про це свідчить міжнародний досвід та практика країн Європейського Союзу. Так, у сусідній Польщі функціонує Міністерство спорту і туризму. У Франції тривалий час успішно функціонувало Міністерство молоді та спорту. Нещодавно спорт в цій країні виділено в окремий пріоритетний напрямок державної політики в рамках Міністерства спорту Франції. В сусідній Румунії є Міністерство молоді та спорту. У Канаді працює Міністерство спорту та людей з особливими потребами, в Австралії функціонує Міністерство спорту і т.д.

Також існують обґрунтовані побоювання, що ліквідація (реорганізація) Мінмолодьспорту, лише за рік до літніх Олімпійських та Паралімпійських ігор у Токіо-2020 - розбалансує сферу і поставить під загрозу підготовку до цих змагань та результат України на них.

Закликаємо Президента України Володимира Зеленського та його партію «Слуга Народу» вжити заходів для збереження Міністерства молоді та спорту, як окремого центрального органу виконавчої влади, що формує та реалізує державну політику в сферах: фізичної культури та спорту, молодіжної політики, національно-патріотичного виховання.

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

06.08.2019

Читати далі
Згорнути