Чемпіонат України з легкої атлетики, Суми. Фото

ЧУ з легкої атлетики сформував національну команду на Європу

У Сумах завершився головний старт зимового національного сезону - чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні, який з 7 по 9 лютого приймав манеж СумДУ. За результатами буде сформовано національну команду для участь в чемпіонаті Європи (1-3 березня, Глазго, Велика Британія).

Першого змагального дня спортсмени порадували серйозними показниками. Результати першого дня читайте ТУТ.

Наступні два також принесли медалі різного ґатунку до скарбнички Київщини.

Окремо відзначимо результати атлетів Київської обласної школи вищої спортивної майстерності, які привезли зі всеукраїнської першості найбільшу кількість перемог.

Шість нагород здобули спортсмени другого дня змагань.

Ольга Голодна - 1 місце у штовханні ядра;

Сергій Никифоров - 2 місце у стрибках у довжину;

Анна Самолюк - 2 місце у штовханні ядра;

Вікторія Шкурко - 3 місце у бігу на 3000м з особистим рекордом;

Роман Фесенко - 3 місце у бігу на 800м з особистим рекордом;

Анна Плотіцина посіла 1 місце у бігу на 60м з бар’єрами,  вже вп’ятнадцяте здобувши перемогу на чемпіонаті України.

Ще дві нагороди в останній день зимового старту вибороли атлети КО ШВСМ.

Вихованки Віталія Приходька Ярослава Ястреб з особистим рекордом перемогла у бігу на 3000м з перешкодами, а Вікторія Шкурко, володарка бронзи, стала другою у бігу на 1500м.

Загалом спортсмени Київської обласної ШВСМ на Чемпіонаті в Сумах здобули 11 нагород. Достойний результат!

Нагороди до скарбнички Київщини принесли і представник інших закладів області. Так, Володимир Киц став чемпіоном у бігу на 3000 м. В цій же дисципліні срібло виборола Юлія Мороз.

Юрій Кіщенко посів друге місце у бігу на 1500 м, а Людмила Даниліна стала третьою.

Нагадаємо результати першого дня змагань. Аліна Шух, п’ятиборство - 1 місце. Ілля Кравченко, стрибки з жердиною – 1 місце. Віктор Самолюк, штовхання ядра – 2 місце. Кирило Кіру, стрибки з жердиною – 2 місце.

Друге загальнокомандне місце, 2120 очок та 16 нагород (6 золотих,7 срібних та три бронзових медалі) здобула Київська область.