ЧУ з легкої атлетики, мастерс, Дніпро. Фото

ЧУ з легкої атлетики: Лисенко та Добрівський переможці в категорії Masters 35+

З 7 по 8 липня у Дніпрі відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед спортсменів у віковій категорії мастерс 35+.

Змагання стали підготовчими та відбірковими до чемпіонату світу, який буде проведено 4-16 вересня у місті Малага (Іспанія).

Київську область представляли спортсмени у двох вікових категоріях 40-44, 60-64. Олександр Лисенко в 1500 м продемонстрував результат 5 хвилин 13 секунд, посівши 2 місце. Біг на 800 м Олександр подолав за 2 хвилини 24 секунди і став чемпіон України (60+).

Тарас Добрівський (40+) у бігу на 400 м показав результат 1 хвилини і став срібним призером. Дистанцію 800 м Тарас пройшов з особистим рекорд за 2 хвилини 18 секунд - 2 місце. А на 200 м в нього був результат 27.54 секунд (також особистий рекорд), і знову 2 місце.

Спортсмени висловлюють подяку Києво-Святошинській райдержадміністрації за фінансову підтримку у відрядженні на змагання.

Попереду у легкоатлетів Лисенка та Добрівського - чемпіонат світу в Іспанії. Бажаємо нашим чемпіонам вдалих виступів та високих нагород на світовій першості.