Чемпіонат України з дзюдо, Дніпро. Фото

ЧУ з дзюдо: перемога всупереч суддівським рішенням

З медальними доробком повернулися дзюдоїстки Київщини з чемпіонату України з дзюдо серед юнаків та дівчат до 21 року, який з 12 по 14 лютого приймав Дніпро.

 

 

Та один з тренерів команди  Сергій Яценко в коментарі прес-службі Управління фізичної культури і спорту розповіли, що, наприклад, золота в нас могло й не бути. Суддівська колегія не відразу віддала перемогу нашій Анастасії Чижевській, та завдяки вчасним втручанням пана Сергія як представника команди золоту медаль вдалося відстояти.

 

 

В фіналі вагової категорії 57 кг Чижевська провела принципову сутичку, в якій здобула чисту перемогу над киянкою. Перемогу всупереч суддівським рішенням. Загалом Анастасія відборолася чотири зустрічі і у всіх чотирьох перемогла.

 

 

Ще дві бронзові медалі принесли команді вихованки Карена Балаяна. Ірина Лагойда, виступаючи у вазі 78 кг, змушена була поступитися представниці Чернігівщини. А от суперниці Вікторії Корнути (70 кг) з Дніпра допомогли в сутичці за вихід до фіналу рідні стіни - Ірина лишилася з бронзою.

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

17.02.2020

Читати далі
Згорнути