ЧУ з боксу, Харків. Фото

ЧУ з боксу: срібло Ловчинської та відібрана нагорода Сєдої

Чемпіонат України з боксу серед жінок, жінок-молоді та юніорок з 1 по 7 лютого приймав Харків.

Дві представниці Броварського вищого училища фізичної культури відділення боксу, вихованки Сергія Тюріна представляли Київську область на всеукраїнських змаганнях.

Марія Ловчинська здобула срібло чемпіонату у ваговій категорії +81 кг. Марія Сєдая посіла п’яту сходинку п’єдесталу у ваговій категорії до 64 кг.

Сєдая в першому ж бою одержала впевнену перемогу над 32-річною спортсменкою з Харкова. Зустрівшись у другому поєдинку з представницею  Хмельницкої області, не менш досвідченою ніж попередня, з роздільним рішенням суддів перемогу віддали суперниці.

Ловчинська провела три боя зі спортсменками Івано-Франківської та Дніпровсюкої областей. Марія виграла в них з явною перевагою, в фінальному бою поступившись спортсменкам з Києва з невеликим домінуванням.

І ще одну бронзову медаль здобула представниця Київщини у ваговій категорії 63 кг - Марина Романченко.