Чемпіонат світу з веслування на байдарках, Румунія. Фото

ЧС з веслування на байдарках і каное: титул віце-чемпіона та підсумки Київщини

У румунському Пітешті завершився чемпіонат світу з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді (1-4 серпня).

Срібний призер Іван Семикін

За медалі світової першості U23 боролися провідні байдарочники Київської області, та лише одному спортсмену вдалося ступити на п’єдестал пошани.

Загалом українські веслувальники завоювали 6 медалей (по 3 срібні та бронзові). За кількістю нагород це кращий результат за останні чотири роки.

Головний тренер збірної Юрій Чебан та Іван Семикін

Іван Семикін став віце-чемпіоном світу у байдарці-одиночці на дистанції 200 м серед чоловіків. Лише 0,118 с спортсмен Київської обласної ШВСМ поступився переможцю.

На 500-метрівці в байдарці-одиночці підопічний Олексія Семикіна опинився поруч з нагородою, але, на жаль, без неї – четверте місце. Боротьба на 500 метрах була такою ж напруженою, як і у спринті. І не дивно - обидві дистанціі входять до олімпійської програми, і частина спортсменів, що сьогодні боряться на молодіжній першості світу, скоро боротимуться за путівки до Токіо.

«Достойний результат! Іван вкотре продемонстрував, що є сильним спортсменом, який може скласти конкуренцію еліті світового веслування!, - коментує виступ свого вихованця Київська обласна школа вищої спортивної майстерності.

Наталія Докієнко завершила змагання серед молоді на шостому місці у байдарці-двійці на дистанції 500 м.

У складі збірного екіпажу жіночої байдарки-четвірки Докієнко та Юлія Юрійчук разом з напарницями Діаною Свиридовою та Тетяною Єднак в напруженій та конкурентній боротьбі посіли сьоме місце.