ЧС з лижних перегонів та біатлону, Принс Джордж. Фото

ЧС з лижних перегонів та біатлону: срібні результати 4-го дня

У четвертий день чемпіонату світу з лижних перегонів та біатлону, що проходить у канадському місті Принс Джордж, скарбничка національної паралімпійської збірної команди України поповнилася 8 медалями у біатлоні (спринт), 2 з яких - золоті, 4 срібні та 2 бронзові медалі, - повідомляє Національний комітет спорту інвалідів України.

Загалом, у підсумку 4-х змагальних днів чемпіонату світу у доробку українських паралімпійців - 27 високих нагород, серед яких 5 золотих, 12 срібних та 10 бронзових та стійка перша позиція у світі.

Серед медалістів четвертого дня чемпіонату світу знову представники Київщини: Олександра Конова та Григорій Вовчинський.

Кононова (ураження опорно-рухового апарату, клас стоячі) перетнула фінішну лінію другою та принесла команді срібну нагороду.

Григорій Вовчинський (ураження опорно-рухового апарату, клас стоячі) також здобув срібну нагороду.

Нагадаємо про події третього дня ЧС, коли відбувався спринт (лижні перегони) нашим паралімпійцям вдалось вибороти 6 високих нагород, 3 з яких - срібні і 3 - бронзові медалі.

Здавалось би - ну що там той спринт, така коротка дистанція і ніби все так легко! Але, скоріш за все, спринт - це одна з найважчих гонок, не дивлячись на коротку дистанцію, яку необхідно подолати спортсменам. Адже, щоб вибороти медаль, спортсмен повинен тричі подолати дистанцію та займати лідуючі позиції (кваліфікаційна гонка, пів-фінал та фінальна гонка).

Серед медалістів, які достойно представили Україну у цьому виді змагань знову Григорій Вовчинський, який здобуває срібну нагороду.

За чотири дні маємо такий медальний залік у збірної Київщини:

3 срібла: Григорій Вовчинський (2), Олександра Кононова (1).

3 бронзи: Григорій Вовчинський (1), Олександра Кононова (2).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Лижники Київщини вибороли медалі чемпіонату світу у Канаді

Оn-line трансляція на Фейсбук-сторінці Національного комітету спорту інвалідів України 

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

22.02.2019

Читати далі
Згорнути