Човен-двійка та гоночні байдарки-одиночки придбано для Київщини. Фото

Човен-двійка та гоночні байдарки-одиночки. Управління молоді та спорту розширяє базу для своїх спортсменів

Управління молоді та спорту Київської обласної державної адміністрації намагається всебічно дбати про своїх спортсменів, які відстоюють честь Київщини на спортивних аренах. Зокрема, регулярно розширюючи матеріально-технічну спортивну базу. Так, в серпні місяці на основі тендерних закупівель Управлінням було придбано три човни для веслувальників Київської області.

 

 

На веслувальну спортивну базу, що розташувалася на Обухівщині поблизу районного центру й завітав проінспектувати новопридбання в рамках робочого візиту обухівським краєм Сергій Тимофєєв, начальник Управління молоді та спорту КОДА. І став свідком невимовного спортивного захвату веслувальника та тренера Івана та Олексія Семикіних від двох нових човнів-байдарок. Воно й не дивно, адже клас човнів високий і за словами пана Олексія такий човен вважається  як Мерседес останньої моделі серед автомобілів.

 

 

Отже, придбано один човен-двійка для прибережного веслування від акредитованого світового постачальника веслувального інвентарю FISA. Вартість човна склала 262 тисячі 350 гривень. Наразі тренуються на новому човні члени збірної Київщини та національної збірної України на спортивній базі Труханового острова піж керівництвом тренера Андрія Дерев’янчука.

 

 

Прибережне веслування є поки що неолімпійським різновидом академічного веслування, проте його вже введено до програми найближчих літніх юнацьких Олімпійських ігор та заплановано ввести в програму літніх Олімпійських ігор-2024 в Парижі. Сьогодні саме спортсмени Київщини мають найбільші в Україні здобутки у цій дисципліні, адже тільки у 2019 році на світовій першості ними здобуто нагороди у трьох класах човнів. А спортсменка обласної школи вищої спортивної майстерності Діана Димченко є чинною та вже чотириразовою чемпіонкою світу у жіночій одиночці та двійці-мікс у парі зі ще одним представником нашого регіону - Юрієм Івановим.

Тож тепер наші обласні спортсмени матимуть більше можливостей у підготовці вже на наступний олімпійський цикл. Крім того, такі човни використовуються і у спеціальній підготовці спортсменів до змагань у «класичному» академічному веслуванні.

 

 

Також закуплено два гоночні човни – байдарки-одиночки класу Nelo K-1 Cinco M та Nelo K-1-7 M. Обійшовся кожен човен для області близько 100 тисяч гривень. Придбані байдарки для найперспективніших веслувальників Київщини, представників обласної школи вищої спортивної майстерності.

 

 

Наразі човни-байдарки перебувають на спортивній базі на Обухівщині, де на річці Стугна спортсмени готуються до найближчих чемпіонатів Європи та світу під керівництвом тренера Олексія Семикіна. З року в рік тут зростають нові чемпіони. Окрім вже іменитих Івана Семикіна та Данііла Кузьміна, збірників національної команди, чемпіонів та призерів світу, Європи та  кандидатів на участь в Олімпійських іграх, на базі підростають і нові зірочки українського веслування, такі як, наприклад, 17-річний Даніїл Платаш, якому в байдарці-одиночці вже два роки поспіль немає рівних на чемпіонатах України серед юніорів. Гарні результати також є і в жіночій байдарці, тож нові придбання не залежаться на стелажах у елінгу, а обов’язково послугують для досягнення нашими спортсменами нових висот.

Відзначимо, що перебуватимуть човни на балансі Київської обласної школи вищої спортивної майстерності, що базується в Броварах, вихованцями якої власне і є вищезгадані спортсмени.

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

18.09.2020

Читати далі
Згорнути