Чемпіонат України зі спортивних танців, Львів. Фото

Чотири рази на п'єдесталі - так виступила Київщина на ЧУ зі спортивних танців

Чемпіонат України зі спортивних танців (європейська програма) відбувався у Львові серед  ювеналів 1,2, юніорів 1,2, молоді 1,2 та дорослих. 800 учасників завітали на змаганнях достойно представити свій регіон та здобути нагороди всеукраїнської першості.

Чотири рази піднімалися на найвищу сходинку п’єдесталу пошани танцювальні пари Київщини.

Так, 1 місце посіли Зінченко Андрій- Байсарова Катерина (тренери Головащенко Руслан та Олена) серед дорослих.

Першими стали - Дем'яненко Віталій - Назаренко Євгенія (тренер Олена Дибань) в категорії юніори 2.

І відразу два золота здобули  Родін Дмитро - Перепелиця Єлизавета (тренер Олексій Балла), категорія: молодь 1 та молодь 2.