Чотири медалі чемпіонату Київської області з боксу

Протягом трьох днів з 7 по 9 лютого у Василькові відбувався чемпіонат Київської області з боксу серед юнаків 2005-2006 років народження. У змаганнях брали участь 110 спортсменів з 26 регіонів Київської області.

Команду Васильківської районної дитячо-юнацької спортивної школи відділу освіти Васильківської РДА у складі 5-ти чоловік до чемпіонату готував тренер ДЮСШ Іван Яровий. Тренування і підготовка до змагань проходила в СК імені Івана Піддубного ( ВР ДЮСШ), що в селищі Калинівка, який за допомогою голови Васильківської РДА Одинця В.І. обладнаний всім необхідним боксерським інвентарем.

Підводячи підсумки участі вихованців закладу в чемпіонаті Київської області можна сказати, що вони виступили на відмінно. Боксери районної ДЮСШ Єгор Алексеєв та Віталій Марченко вибороли дві бронзові медалі в своїх вагових категоріях, посівши треті місця в чемпіонаті Київської області.

Ще два вихованці спортивної школи - Марк Ломакін (вагова категорія 44.5 кг) та Назар Скорич (вагова категорія 48 кг) здобули дві золоті медалі обласної першості. По дорозі до фіналу вони провели по три бої і стали чемпіонами. Це великий успіх молодого тренера та його учнів.

Надалі їх чекає тяжка тренувальна робота по підготовці до зонального чемпіонату України з боксу серед юнаків 2005-2006 року народження, який стартує в березні 2019 року у місті Бориспіль.

 

 

За інформацією

Васильківської районної ДЮСШ

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

12.02.2019

Васильківська РДА
Читати далі
Згорнути