Чорноморський велотур, Овідіополь. Фото

«Чорноморський велотур»: одна з найстаріших велогонок відбулася в в овідіопольському краї

«Чорноморський велотур» - одна з найстаріших велогонок, що веде свій відлік з далекого 1959 року. І навіть участь в ній є почесною і відповідальною.

9-11 жовтня з села Дальник Овідіопольського району стартував Кубок України в багатоденній гонці категорії "Мастерс" "Чорноморський Велотур".

 

 

Завітали на розіграш Кубку і велогонщики Київської області з Білої Церкви.

Змагання відкрилися короткою індивідуальною гонкою як пролог на дистанції в 5 кілометрів. Учасники з Білої Церкви Одеси, Чорноморська згідно з регламентом були розділені на шість вікових груп. Маршрут гонки був прокладений в одну сторону зі стартом в Дальнику і фінішем в Санжейці. Зустрічно-бічний вітер неабияк ускладнив гонщикам завдання. Проте переможці в своїх групах показали досить високі результати.

Абсолютно кращим результатом "відзначився" 49-ти річний Олександр Грушецький з Білої Церкви (Giant Ukraine). 5 кілометрів він промчав за 7 хвилин і 4 секунди, із середньою швидкістю в 42.4 км / год. Спортсмен виступає в 3-й віковій групі (40-49 років). Секунду Грушецькому поступився 36-ти річний одесит Олександр Сурутковіч (Атлет-Одеса, 2-я група). Ще один високий результат - 7:15 (ср.ск. 41.3 км / год), показав 52-х річний одесит Іван Фомічов (Аркадія-Одеса, 4-я група).

 

 

У 6-й, найдосвідченішій групі, де виступають спортсмени 70 років і старше, перемогу здобув 71-річний одесит Геннадій Кириченко (Аркадія-Одеса) - 9 хвилин і 35 секунд (ср.ск. 31.3 км / год). Більш хвилини він "привіз" 79-ти річному (!) Миколі Курафеєву з Білої Церкви.

 

 

На завершення 11 жовтня відбулася кільцева гонка на дистанції 32 та 48 км. На відрізку 32 км першу сходинку п’єдесталу посів білоцерківець Микола Курафеєв.

На 48 км перемогу святкував Олександр Грушецький. На другому місці до фінішу приїхав Сергій Куксінов. Обидва гонщика представляють білоцерківську команду Giant Ukraine.

 

 

Фото Південної велосипедної ліги

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

15.10.2020

м.Біла Церква
Читати далі
Згорнути