Чемпіонат та Кубок України з вільної боротьби, Бровари. Фото

Чоловіча команда Київщини - чемпіон України з вільної боротьби, жінки - володарі бронзи

Початок зими в Броварах ефектно відзначили борці вільного стилю з усієї України, випробувавши свої сили, позмагалися за медалі та влаштували справжнє шоу для шанувальників боротьби.

Так, з 30 листопада по 2 грудня тут відбувався чемпіонат України з вільної боротьби серед чоловіків та Кубок України серед жінок.

Чоловіча команда Київської області у загальнокомандному заліку посіла перше місце, здобувши чемпіонський титул.

Срібними призерами стали Валерій Андрійцев (97 кг), Владлен Опанасенко (57 кг), Владислав Кім (65 кг), Денис Павлов (74 кг) та Богдан Попков (92 кг). Бронзу змагань здобули Валентин Суслов (61 кг), Андрій Стоянов (61 кг) та Максим Коржан (70 кг).

Серед жінок за Кубок України від Київської області боролися всього дві спортсменки, але обидві – з медалями, - повідомляє тренер юнацької збірної України з вільної боротьби Олександр Кутаков.

У ваговій категорії 53 кг бронзову нагороду виборола Лілія Маланчук, а в 65 кг третьою стала Анна Мазуркевич.