Результати спортсменів Київської області, отримані на міжнародних та всеукраїнських змаганнях за червень 2021 року в олімпійських, неолімпійських та паралімпійських видах спорту.
ВСЬОГО здобуто 259 медалей (105 золотих, 91 срібна, 63 бронзових):
- міжнародні змагання: 23 медалі (10-6-7)
- всеукраїнські змагання: 236 медалей (95-85-56)
З НИХ:
Паралімпійські види спорту: 46 медалей (19-19-8)
- міжнародні змагання: 3 медалі (1-0-2)
- всеукраїнські змагання: 43 медалі (18-19-6)
Олімпійські види спорту: 129 медалей (55-45-29)
- міжнародні змагання: 13 медалей (6-4-3)
- всеукраїнські змагання: 116 медалей (49-41-26)
Неолімпійські види спорту: 84 медалі (31-27-26)
- міжнародні змагання: 7 медалей (3-2-2)
- всеукраїнські змагання: 77 медалей (28-25-24)
ПАРАЛІМПІЙСЬКІ ВИДИ СПОРТУ
СВІТ
Кубки світу:
1) Кубок світу зі спортивних танців на візках. 2-7 червня, Генуя (Італія):
1 золото: Наталія Беспалова
ЄВРОПА
Чемпіонати Європи:
1) Чемпіонат Європи з легкої атлетики серед спортсменів з інвалідністю. 1-5 червня, Бидгощ (Польща):
1 золото: Людмила Даниліна
Міжнародні турніри (світ + Європа):
1 бронза: Команда Київської області
ВСЬОГО на міжнародних змаганнях з паралімпійських видів спорту здобуто 3 медалі (1-0-2)
__________________________________________________________________________________________________________________________
УКРАЇНА
Чемпіонати України
1 золото: Сергій Дейнека
1 срібло: Дмитро Інноков
Всеукраїнські змагання
6 золотих: Лобко Еліна (3), Вайда Марія, Муравський Антон (2)
11 срібних: Сорокіна Алла (2), Вайда Марія (2), Муравський Антон, Коваль Ян, Гапієнко Володимир (3), Полтавець Олена (2)
3 бронзи: Сорокіна Алла, Коваль Ян, Голік Вадим
1 бронза: Микола Повх / Сергій Пілецький
9 золотих: Чухно Карина, Соколовський Михайло (2), Чуєва Даніела (3), Супрун Федір (3)
4 срібла: Виходець Анастасія, Оліфер Юрій, Коцюра Каміла, Коцар Артем
1 бронза: Коцюра Каміла
5) ХХVІІІ Всеукраїнської Спартакіади «Повір у себе» з видів спорту. 30 травня - 19 червня, Одеса:
2 золота: Марія Євич (шахи), Артем Климович (шахи)
3 срібла: Артем Пархоменко (настільний теніс), збірна команда Київської області з футболу, Марія Євич (шахи)
1 бронза: Артем Пархоменко (настільний теніс)
ВСЬОГО на всеукраїнських змаганнях з паралімпійських видів спорту здобуто 43 медалі (18-19-6)
_________________________________________________________________
ОЛІМПІЙСЬКІ ВИДИ СПОРТУ
СВІТ
Кубки світу:
1) ІІІ етап Кубка світу з академічного веслування. 4-6 червня, Сабаудія (Італія):
1 золото: Діана Димченко
ЄВРОПА
Чемпіонати Європи:
1 золото: Дмитро Ловчинський
1 срібло: Марія Ловчинська
1 бронза: Даніїл Платаш
Міжнародні турніри (світ + Європа):
1 золото: Юлiя Лесковець
2 бронзи: Микита Алексеєв, Нарек Погосян
2) Ліцензійний турнір з боксу. 8 червня, Париж (Франція):
1 золото: Анна Лисенко
3) 7-й етап шосейної велогонки UCi World Tour - Critérium du Dauphiné. Червень, Франція:
1 золото: Марк Падун
4) Міжнародний легкоатлетичний Меморіал Йозефа Одложила. 7 червня, Прага (Чехія):
1 срібло: Сергій Никифоров
5) Європейська легкоатлетична зустріч Raiffeisen Austrian Open. 9 червня, Айзенштадт (Австрія):
1 золото: Сергій Никифоров
1 срібло: Сергій Никифоров
7) Міжнародний турнір з багатоборства INTER Europol mityng. 26-27 червня, Варшава (Польща):
1 срібло: Анастасія Мохнюк
ВСЬОГО на міжнародних змаганнях з паралімпійських видів спорту здобуто 13 медалей (6-4-3)
_______________________________________________________
УКРАЇНА
Чемпіонати України
1) Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді. 8-9 червня, Бахмут:
7 золотих: Буряк Марія (2), Шух Аліна, Вдовиченко Дар’я, Ященко Марія, Кравченко Тетяна, Кравченко Ілля
7 срібних: Слобода Марія, Шух Аліна, Кушик Катерина, Волошиненко Анастасія (2), Гонський Олександр (2)
1 бронза: Мухоброд Валерія
6 золота: Єгор Лось, Вероніка Пєнзарєва, Андрій Шимчук, Юлiя Власенко, Григрій Дудніченко, Денис Лисенко
1 срібло: Артур Розгон
1 бронза: Дарина Пазюк
3) Чемпіонат України зі спортивної ходьби на 20 км серед дорослих та молоді. 6 червня, Суми:
1 золото: Назар Коваленко, Людмила Оляновська
2 золота: Варвара Семикіна / Любов Саламаха (2)
1 срібло: Кіра Жуланова / Дарина Махклун
5) Чемпіонат України з академічного веслування. 8-12 червня, Дніпро:
1 золото: Ярослав Кондратюк / Костянтин Мусієнко
2 срібла: Максим Сидоров / Олександр Царюк / Богдан Кузьминський / Владислав Стьопкін, Анастасія Хохлова
6) Чемпіонат України з важкої атлетики. 7-12 червня, Хмельницький:
1 срібло: Андрій Тищенко
1 бронза: Євгенія Росінська
1 золото: збірна команда Університету державної фіскальної служби (Ірпінь)
8) Чемпіонат України з хокею на траві серед дівчат 2003-2004 рр.н. 16 травня, Бориспіль:
1 золото: команда Бориспільської ДЮСШ
9) Чемпіонат України зі стрибків на батуті серед юнаків та дівчат. 10-13 червня, Миколаїв:
1 золото: Ілля Трухан / Арсеній Кравець
2 бронзи: Ілля Гуляєв, Арсеній Кравець
10) Чемпіонат України зі стрибків на батуті серед юніорів та юніорок. 10-13 червня, Миколаїв:
1 срібло: Михайло Недайводін та Микита Касап
1 бронза: юніорська збірна Київщини (Михайло Недайводін, Микита Касап, Андрій Шкуліпа, Дмитро Бойко)
11) Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. 18-20 червня, Луцьк:
1 золото: Ольга Голодна
4 срібла: Сергій Никофоров, Плотіцина Анна, Олег Каяфа, Тетяна Кравченко
3 бронзи: Віктор Самолюк, Аліна Шух, Ігор Порозов
1 бронза: команда Білої Церкви
13) Літній чемпіонат України з плавання серед юніорів та молоді. 17-19 червня, Дніпро:
8 золотих: НЕГОДА Олег (2), ДАНИЛЕЙКО Анастасія, ЗІНКОВСЬКИЙ Нестор, ЖИТАРЮК Валерія, СТРІЛЕЦЬКИЙ Олександр (2), КОТЕНКО Марія
8 срібних: СТРІЛЕЦЬКИЙ Олександр, ЖИТАРЮК Валерія, ГОНЧАРУК Даніїл, ЛАТИШЕВА Поліна (2), КОЖЕМ'ЯКА Ірина, ТАРАСОВ Євгеній, ДОЛАВРУК Яна
4 бронзи: ДАНИЛЕЙКО Анастасія, ГОНЧАРУК Даніїл, КОЖЕМ'ЯКА Ірина, ПОВОЛОЦЬКИЙ Матвій
14) Чемпіонат України з плавання на відкритій воді. 26-28 червня, Житомир:
3 золота: Олександр Олексишин (2), Марія Бондаренко
3 срібла: Марія Бондаренко, Максим Клись (2)
1 бронза: Марія Бондаренко
15) Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. 29-30 червня, Луцьк:
4 золота: Мухоброд Валерія, Фельфнер Артур, Лукач Еріка, Кушик Катерина
6 срібла: Чорновол Тетяна (2), Деулін Євген, Ємець Владислав, Демиденко Іван, Махаринський Андрій, естафета (Дугін Артем, Сябро Віталій, Махаринський Андрі, Мамітько Богдан)
5 бронз: Шух Ілля, Міщенко Ігор, Ємець Владислав, Стецюк Надія, естафета (Зубченко Юрій, Сябро Віталій, Коноваленко Станicлав, Ємець Владислав)
16) Чемпіонат України з дзюдо серед юніорів та юніорок до 21 року. 29 червня - 1 липня, Харків:
1 золото: Анастасія Чижевська
3 бронзи: Антон Пономаренко, Ольга Дріг, Антон Плахотник
Кубки України
2 золота: Юрій ІВАНОВ, Сергій ГРИНЬ
3 срібла: Юрій ІВАНОВ, Анастасія КОЗИР, Ярослав КОНДРАТЮК
3 бронза: Максим КУЗНЄЦОВ / Іван ЯЗЕНОК, Вікторія ПИРОГОВА / Єлизавета ЖАЙВОРОНКОВА (2)
Всеукраїнські змагання
1) Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики ”Азовські чайки”. 17-18 червня, Бердянськ:
10 золотих: Дяченко Кароліна, Краєвська Єлизавета, Щитова Христіна, Грачова Катерина, Полякова Діана, Тимченко Софія, Азза Єлизавета, Винарчик Валерія, Павлова Марія та Задорожна Кіра.
4 срібла: Косяк Кристина, Гречанюк Анастасія, Вчорашня Юлія та Драганова Олександра.
ВСЬОГО на всеукраїнських змаганнях з олімпійських видів спорту здобуто 116 медалей (49-41-26)
__________________________________________________________________
НЕОЛІМПІЙСЬКІ ВИДИ СПОРТУ
СВІТ
Чемпіонати світу:
1 золото: Володимир Грінер, Семочко Крісті
ЄВРОПА
Чемпіонати Європи:
1) Чемпіонат Європи з сумо серед молоді та дорослих. 25-27 червня:
2 золота: Іванна Березовська
2 срібла: Світлана Ярьомка
2) Чемпіонат Європи з кіокушинкай карате. 26-27 червня, Тбілісі (Грузія):
2 бронзи: Ігор Котляревський, Ілля Сергієнко
ВСЬОГО на міжнародних змаганнях з паралімпійських видів спорту здобуто 7 медалей (3-2-2)
______________________________________________________________
УКРАЇНА
Чемпіонати України
1) Чемпіонат України з шотокан карате-до. 6 червня, Київ:
11 золота: Дмитро Влох (4), Сергій Гармай (2), Святослав Влох (2), Сергій Осинський, Олексій Рудь, Олександра Осіпова
7 срібла: Дмитро Влох, Сергій Гармай, Віктор Дмітрієв, Олексій Рудь, Діалло Семюель, Артем Мігашко, Тетяна Мячкова
5 бронз: Олексій Рудь, Анастасія Ігнатьєва (2), Сергій Лисін, Богдан Рогожинський
1 золото: Анастасія Левченко
2 бронзи: Дар‘я Киричук, Валерія Китроцька
3) Чемпіонат України з хортингу в розділі двобій. 12 червня, смт Кирилівка Мелітопольського району:
4 золота: Кисленко Віталій (2), Старостюк Євдоким, Степанов Рамазан
3 бронзи: Гладкий Андрій, Степанов Арсен, Кисленко Максим
1 золото: Степанов Арсен
4 срібла: Бочко Богдан, Степанов Рамазан, Засенко Яков, Петраковська Яна
5) Чемпіонат України з танцювального спорту. 18-20 червня, Київ:
1 золото: клуб "Адажіо" (Ірпінь)
1 срібло: Артем Жейда / Анастасія Репа
3 бронзи: Артем Жейда / Анастасія Репа, Гліб Внуков / Варвара Красківська, Давид Дудка / Аріна Бердичевська
6) Чемпіонат України зі швидкісного бігу на роликових ковзанах. 26 червня, Київ:
3 золота: Ткаченко Трофим, Ткаченко Єфим, Цибульська Соломія
4 срібла: Коваленко Марк, Свінцицький Святослав, Клеус Андрій, Савченко Анна
2 бронзи: Тулянкін Денис (2)
1 срібло: Бровари (Київська область)
8) Чемпіонат України з рукопашного бою серед юнаків. 4 червня, Київ:
7 золотих
8 срібних
9 бронзових
ВСЬОГО на всеукраїнських змаганнях з олімпійських видів спорту здобуто 77 медалей (28-25-24)
__________________________________________________________________
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/
Підписуйтесь на наш канал на Youtube
Слідкуйте за нами в Twitter: twitter.com/UpravlinnaSport
Вподобуйте нас в Instagram: https://www.instagram.com/sport_koda_/
Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA
12.07.2021