Чемпіонат України з сучасного п'ятиборства. Фото

Чергова перемога Київщини на чемпіонаті України з сучасного п'ятиборства

Збірна команда Київської області отримала чергову перемогу в командних змаганнях на чемпіонаті України з сучасного п'ятиборства, який відбувався минулими вихідними у Києві.

За підсумками змагань спортсменки Київської області змогли перемогти киянок більш ніж на 300 очок. В складі нашої "золотої" команди виступили Діана Борщ, Ірина Бойченюк та Катерина Селеменєва. На старті заключного етапу змагання - комбінованого виду, що включає стрільбу та біг, наші спортсменки програвали столичній команді 230 секунд. Але неймовірний успіх у комбінованому виді забезпечив їм надійну перемогу у змаганнях з розривом в 300 секунд від другого місця, яке в підсумку посіли представниці міста Київ. Трійку призерів замкнули спортсменки з Дніпра.

Крім того, в особистому заліку спортсменки Київського обласного центру олімпійської підготовки Діана Борщ та Ірина Бойченюк стали срібною та бронзовою призерками чемпіонату України.

Наші спортсменки успішно пройшли відбір і готуються до виступу в складі Національної збірної команди на чемпіонаті світу, який відбудеться 7 квітня в Португалії. На цьому чемпіонаті будуть розіграні путівки на Юнацькі Олімпійські ігри 2018 року!