чемпіонат України з хокею на траві серед дівчат, Бориспіль. фото

Чемпіонський фініш юних хокеїсток Бориспільської ДЮСШ

Юні дівчатка відділення з хокею на траві Бориспільської ДЮСШ, повторили золотий успіх  своїх молодших колег – хокеїсток  2005-2006 рр.н., виборовши перше місце у чемпіонаті України з хокею на траві серед дівчат 2003-2004 рр.н.

 

 

Сталась ця приємна для бориспільців, та й, в принципі, для усієї Київщини,  подія у неділю, 16 травня,  в очному двобії господарів змагань зі своїми основними конкурентами на чемпіонське звання-202 – хокейної дружиною збірної команди Сумської області. Саме так, проти бориспільських дівчат протистояла не просто окрема команда, скажемо, дитячо-юнацької спортивній школи, а збірна Сумської області, яка жадала реваншу після програшу своїх молодших колег у себе вдома, у Сумах.

До цього слід додати, що лише три хокеїстки з нашого міста були з 2003 року народження. Всі інші -  на рік-два-три молодше. Цей факт був не на користь господарів змагань. Так що шанси взяти реванш у сумчанок були. І не малі. У всякому разі теоретичні. Але не судилось.  Дівчатка  Бориспільської ДЮСШ були господарями змагань не тільки за місцем проведення республіканського заходу (ігри відбувались в Борисполі), но і за  технічною перевагою по ходу  усіх трьох своїх  двобіїв  чемпіонату.  До свого основного протистояння  як господарі чемпіонату, так і сумчанки підійшли з двома перемогами в активі. Головний  матч чемпіонату закінчився з рахунком 3 : 1 на користь бориспільчанок. Слід зазначити, що гості, у перши п’ятнадцять хвилин гри, навіть, вели у рахунку.  Але потім, територіальна та технічна перевага представниць Бориспільської ДЮСШ  стала беззаперечною. Молодці!

 

 

Щиро вітаємо наших юних хокеїсток вз же можна сказати з черговим успіхом на республіканському спортивному олімпі! Ну і, звісно, щиро вітаємо весь тренерський склад цієї чудової, перспективної команди. Це Марину Горохову, Наталію Васюкову, Тетяну Саленко, директора  Бориспільської ДЮСШ Михайла Шкорупа та й усіх інших осіб, причетних до перемоги, починаючи з батьків юних хокеїсток і закінчуючи…, втім залишим тут три крапки…

 

 

Ну, а тепер в самий раз назвати прізвища чемпіонок України з хокею на траві 2021 року:  це Мележик Ірина ( вона признана  кращим воротарем чемпіонату), Карина Цілик ( відзначена також  як кращий гравець чемпіонату), Ангела Лосицька та  Лосицька Ілона, Вікторія Іллєнко, Колос Вікторія, Юлія Козлова, Вероніка Ляпіна, Джакупова Надія (визнана найкращим гравцем у команді), Анастасія Бирюченко, Марія Передерій, Барило Катерина, Ліля Ільєнко,  Бондар Катерина та Альбіна Журавель.

 

Автор Віталій Кубов

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

24.06.2021

м.Бориспіль
Читати далі
Згорнути