Чемпіонат Київської області з баскетболу. Фото

Чемпіонат з баскетболу: справжній бійцівський дух та перша перемогу у сезоні

10 лютого у київському СК «Авангард» відбувся черговий тур серед команд дівчат наймолодшої вікової групи чемпіонату Київської області з баскетболу.

 


Першу гру наші дівчата зіграли з господарками паркету. До четвертої чверті супротивник не підпускав нас ближче ніж на 6 очок. А четверту чверть наші дівчата показали справжній бійцівський дух і вирвали першу перемогу у сезоні, а для більшості і в житті – 36:35! Не можна не відмітити найрезультативніших гравців гри: Захарчук Вікторія – 11 очок, Твердюк Вероніка – 9 очок, Герштун Анна – 6 очок, Тимченко Олександра – 4 очки, Герасименко Яна – 2 очки, Свириденко Анастасія – 2 очки, Степанюк – Вікторія – 2 очки.

 


Наступну гру наші дівчата повинні були грати відразу по закінченню першої. Так як у нас доволі велика ротація склад дещо змінився, а з ним змінилася і картинка гри. Здавалося б невисока зростом команда Фастова не зможе нав’язати боротьбу Переяславу. Але склалося зовсім по іншому. Доволі спритні суперниці не давали спокійно зробити навіть кроку нашим дівчатам, і під такою щільною опікою не змогли зіграти свою гру. Допустили занадто багато помилок, не влучили у потрібні моменти… і поступилися – 14:15.
Боролися наші дівчата у наступному складі: Твердюк Вероніка – 8 очок, Герштун Анна – 2 очки, Захарчук Вікторія – 2 очки, Свириденко Анастасія – 2 очки, Жеба Діана, Зінчук Вікторія, Кукса Дарина, Нурдінова Маліка, Погоріла Анастасія, Шабельникова Діана.

 


Після завершення такого несподіваного ігрового дня на нашу команду чекав справжній сюрприз! Нашим дівчаткам випала честь вивести команду чинних Чемпіонок Європи – збірну Іспанії на майданчик в Палаці Спорту на гру проти нашої збірної, які в рамках відбору на Чемпіонат Європи 2019 зустрічалися саме 10 лютого у Києві. Емоції дітей не передати словами! Нагадаю, що за збірну України грає вихованка Переяслав-Хмельницької ДЮСШ – Людмила Науменко (тренер Алла Бикова), яка цього сезону виступає у чемпіонаті Туреччини.
Не зважаючи на те що наша збірна поступилася – 68:72 юні баскетболістки отримали шалене задоволення від самої гри, а також від можливості взяти автографи та сфотографуватися з кращими гравцями нашої країни!
Ще раз таку можливість нам надали 14 лютого на матчі Україна – Нідерланди.

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

13.02.2018

м.Переяслав-Хмельницький
Читати далі
Згорнути