Чемпіонат Європи з веслування на байдарках та каное завершився в Рачіце

«4, 5 та 6 місця - такий наш здобуток на чемпіонаті Європи серед молоді з веслування на байдарках та каное», - повідомляє Київська обласна школа вищої спортивної майстерності.

В Рачіце (Чехія) завершилися змагання чемпіонату Європи серед юніорів та молоді з веслування на байдарках та каное. Три фінальних заїзди, в усіх трьох не безпідставні сподівання на нагороди і у підсумку:

Наталія Докієнко - байдарка-четвірка 500м - 4 місце; байдарка-двійка 500м - 5 місце

Іван Семикін - байдарка-четвірка 500м - 6 місце

Даніїл Кузьмін - байдарка-четвірка 500м - 6 місце

«В усіх заїздах на деякий час екіпажі наших спортсменів виходили на лідируючі позиції, але запеклої боротьби за нагороди витримати так і не зуміли. Впевнені, досвід, отриманий у Рачіце, стане у нагоді нашим спортсменам у майбутньому», - коментує КО ШВСМ.

Українські веслувальники вибороли 13 медалей на чемпіонаті Європи - 4 золоті, 3 срібні та 6 бронзових, що на чотири більше, ніж в минулому році - 9 (4-1-4). Сім медалей підопічні головного тренера Юрія Чебана здобули в олімпійських видах - 7 (1-1-5), в 2018-му - 4 (0-0-4).