Чемпіонат Європи з веслування на байдарках та каное, Познань. фото

Чемпіонат Європи з веслування на байдарках та каное. П'ять нагород для України і одна - для Київщини

Збірна України на чемпіонаті Європи з веслування на байдарках та каное серед молоді і юніорів (спринт), який з 24 по 27 червня відбувався в Познані (Польща), виборола п’ять нагород. Одна з них – в доробку Київської області.

Байдарочник Даніїл Платаш, підопічний тренерів Юрія Лисяного та Тетяни Семикіної, став третім в спринті.

Заїзд в байдарці-одиночці на дистанції 200 м був третім за день у фіналі нашого спортсмена і в результаті - довгоочікувана нагорода. У фінальній частині ранкової програми у Даніїла, теж в одиночці, проте на дистанції 500 м, було четверте місце (дерев’яна медаль), потім - восьме у четвірці на 500 м.