чемпіонат Європи з плавання серед юніорів, Рим. фото

Чемпіонат Європи з плавання серед юніорів - у Київщини золото й бронза

Сьогодні в італійському Римі завершується чемпіонат Європи з плавання серед юніорів (6-9 липня).

І для збірної Київщини першгі дні змагань завершилися дуже вдало -  з медалями та новими рекордами. А сьогодні наші хлопці братимуть участь в останніх запивах – то ж надія на нові медалі зберігається.

Володимир Лісовець (2004 р.н.) здобув титул чемпіона Європи на дистанції 100 м брас, яку  проплив з новим рекордом України - 1:00.26. З третім результатом наш плавець кваліфікувався до фіналу на дистанції 50 м брасом, який плистиме сьогодні під час вечірньої сесії.

На цьому вихованець Київської обласної ШВСМ та тренера Олександра Фоміна зупинятися не став. В змішаному естафетному плаванні 4х100м комплексом броварівець став бронзовим призером з новим рекордом України - 3:54.03.

РЕКОРДНИЙ СКЛАД КОМАНДИ:

1 етап на спині Желтяков Олександр - 54.44

2 етап брасом Лісовець Володимир - 1:01.55

3 етап батерфляєм Костроміна Вікторія - 1:01.62

4 етап вільним стилем Снітко Карина - 56.42

Свій внесок до перемоги зробили учасники попереднього запливу, серед яких ще один представник Київщини Ростислав Крижанівський (2004 р.н., Вишгород, тренер Геннадій Жданов) - етап брас.

Відзначимо для бажаючих зустріти нашу команду в аеропорту, що вже 12 липня (понеділок) збірна України з плавання повертається до Києва.

Фото групи в Фейсбук SWIMMING_UA : соревнования, сборы, рейтинги