ЧЄ U18 з легкої атлетики, Угорщина. Фото

Чемпіонат Європи U18 з легкої атлетики: результати Київщини

5-8 липня у Дьйорі (Угорщина) 49 атлетів з України взяли участь в юнацькому чемпіонаті Європи легкої атлетики.

З чотирма медалями, трьома золотими і однією срібною, Україна розділила сьоме місце з ірландцями. Найбільше нагород у британців – 9 (6+2+1), - повідомляє Федерація легкої атлетики України.

Виступ спортсменів Київської області

У складі збірної команди України виступали представники Київської області: Дишлюк Наталія (400 м),  Ященко Марія (жердина), Бондаренко Анастасія (диск), Шатохіна Юлія (молот), Лукач Еріка (спис), Савджи Маріанна (спис). Серед юнаків брав участь Замрига Юрій (ходьба 10000 м), Петах Ілля (жердина) та Андрощук Володимир (десятиборство). Спортсмени достойно виступали та, на жаль, не змогли потрапити на п’єдестал.

У заключний день відбулося ще два фінали за участю збірників Київської області. Жіноча естафетна четвірка 100+200+300+400 метрів у складі Євгенії Коновалової, Єви Подгородецької, Марії Буряк і Наталії Дишлюк (Київська область) фінішувала п’ятою (2.11,04 хв). Перемогли з рекордом чемпіонатів італійки (2.07,46 хв).

Також завершилися змагання десятиборців. Володимир Андрощук (Київська область) у порівнянні з першим днем зумів піднятися на кілька позицій і посів підсумкове 23-тє місце (6406 очок). По видам він показав такі результати: 110 метрів з бар’єрами – 15,25 с, метання диска – 39,92 м, стрибки з жердиною – 4,10 метрів, метання списа – 54,43 м, 1500 метрів – 5.23,96 хв.

Нагадаємо, що другого дня Чемпіонату скороходи розіграли медалі на дистанції 10 000 метрів. Один з найкращих особистих рекордів серед учасників належав представникові столичної області Юрію Замризі. Саме він і очолив групу, але втримувати лідерство довго йому не вдалося.

Група суперників почала відриватися, проте Замрига хоч і не потрапив на п’єдестал, але ввійшов до вісімки найсильніших. З результатом 46.04,03 хв він посів восьме місце.

Не вдалося вийти до фіналу і Марії Ященко. Українка повторила найкращий результат сезону (3,70м ) зі стрибків з жердиною, але для подолання кваліфікації цього не вистачило. Дівчата пройшли далі з результатом 3,80 м.

По завершенню кваліфікаційних змагань у групі А з метання молота серед дівчат Юлія Шатохіна у першій спробі показала результат 53,86 м, який став для неї найкращим. У своїй групі вона посіла 14-те місце і вже не змогла продовжити боротьбу в основному колі чемпіонату, - інформує Федерація легкої атлетики України.

З усіма результатами чемпіонату Європи U18 ви можете ознайомитися на офіційному сайті ЕА.

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

09.07.2018

Читати далі
Згорнути