Чемпіонат України зі спортивних танців, Львів. Фото

Чемпіонат України зі спортивних танців: спортсмени Київщини виборюють медалі в усіх категоріях

Чемпіонат України зі спортивних танців днями традиційно прийняв Львів. Змагання проводилися в категорії ювенали-2 за програмою 10 танців (Juvenile 2 10 D) та юніори-1 в латиноамериканській програмі (Junior 1 LA).

Спортсмени Київщини ніколи не повертаються з престижних змагань без нагород. Ось і цього разу у медальному доробку області – дві медалі.

Чемпіонами України  в категорії «ювенали-2» стала пара Тимур Путята - Євгенія Піндюра, підопічні тренера Ірини Бездушної.

Бронзовими призерами серед юніорів-1 стали Данило Пшоно - Валерія Сьомка (тренер Олена Дибань).

Загалом участь у змаганнях взяли представники шести регіонів України: Київська, Львівська, Житомирська, Донецька, Івано-Франківська та Волинська області.