Чемпіонат України з зимових видів спорту: клас сидячи, стоячи та з порушеннями зору

Завершився чемпіонат України з зимових видів спорту змаганнями у біатлоні (спринт), який приймала база Західного реабілітаційно-спортивного центру Національного комітету спорту інвалідів України в Яворові на Львівщині

Останнього, третього дня змагань традиційно було розіграно 6 комплектів нагород серед спортсменів у класі сидячи, стоячи та з порушеннями зору. У змаганнях взяли участь 41 спортсмен, 16 з яких - з порушенням зору, 10 - у класі сидячи, 15 - у класі стоячи.

Серед представників Київщини переможцем чемпіонату України (біатлон, спринт) серед жінок (клас стоячі) стала Олександра Кононова. А серед  чоловіків (клас стоячі) 2 місце посів Григорій Вовчинський.

Нагадаємо про результати перших днів всеукраїнської першості.

Другого дня змагань у лижних перегонах на довгій дистанції вільним стилем взяли участь 51 спортсмен, 17 з яких - у класі сидячи, 18 - у класі стоячи та 16 - з порушеннями зору. Чемпіонкою змагань стала Кононова Олександра.

Успішно для броварчан відбувся перший день змагань чемпіонату України. У лижних перегонах (спринті), де взяли участь 54 спортсмена. Кононова здобула срібну медаль, а 3 місце посів Григорій Вовчинський.

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

18.03.2019

Читати далі
Згорнути