Чемпіонат України з волейболу: визначилися переможці ІІ обласного етапу

15 березня на базі Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №20 відбулися зональні змагання ІІ обласного етапу чемпіонату України з волейболу серед команд юнаків та дівчат загальноосвітніх навчальних закладів - Шкільна волейбольна ліга України 2018/2019 р.н.

Команду Білоцерківського району представляли переможці районного етапу змагань, учні Дроздівської ЗОШ. В напруженій, наполегливій та безкомпромісній грі команда зайняла І місце, залишивши за собою команду юнаків з Фурсівської ОТГ.

Тож вітаємо спортсменів та їх наставників: вчителя фізичної культури Станіслава Тулумана, тренера-викладача Білоцерківської районної ДЮСШ Олександра Бочарова з виходом до наступного етапу чемпіонату України з волейболу, та бажаємо подальших перемог у фінальних іграх!

Також вітаємо команду дівчат Поправського НВО (вчитель Василь Шегда) яка зайняла ІІ місце в змаганнях пропустивши вперед лише команду дівчат волейболісток з м. Білої Церкви, та вигравши у команди дівчат з Фастова, які посіли відповідно ІІІ місце.