Чемпіонат України з вільної боротьби, Харків. Фото

Чемпіонат України з вільної боротьби: підсумки другого дня

Сьогодні у Харкові завершується чемпіонат України з вільної боротьби серед юніорів та юніорок, який стартував 26 березня.

"Молоді борці продемонстрували свій потенціал. Ми бачили як прогнозовані перемоги, так і цілком несподівані злети. Нема сумнівів, що учасники цьогорічного чемпіонату ще не раз продемонструють високі результати на міжнародній арені", - коментує Асоціація спортивної боротьби України.

Олександр Кутаков, Аліна Акобія

За два дні змагань вільники Київщини занесли до скарбнички області золото та бронзу.

Так, єдине золото здобула вихованка Київської обласної школи вищої спортивної майстерності та тренера Олександра Кутакова Аліна Акобія у ваговій категорії 57 кг.

Ще чотири бронзи всеукраїнської першості вибороли колеги Аліни по Школі: Лілія Маланчук (53 кг), Владлен Опанасенко (57 кг), Віталій Година (61 кг) та Владислав Костів (65 кг).

Отже, сьогодні у фіналі вільники виборюватимуть місця на почесному п’єдесталі. У вазі до 68 кг у фіналі заключного дня зустрінуться Христина Малявка та Анна Мазуркевич, яка представляє Київську область.

На жаль, не побореться за звання найсильнішого юніора у важкій вазі в боротьбі Дмитро Денисюк з Київщини – в боротьбі за вихід до фіналу з рахунком 11:0 Дмитро поступився львів’янину Юрію Ідзинському.

На шляху до фіналу ще один представник Київської області Даниїл Підлипинець у вазі 92 кг в 1/2 програв Роману Ричку, і тепер не Даниїл, а Ричко зустрінеться у фінальній сутичці з Андрієм Гикою.

«В другий день ми пересвідчились, що в Україні є дуже багато талановитих борців та дівчат. Упевнений, в заключний день юніорського чемпіонату ми з вами ще раз переконаємось в цьому!», - коментує Олег Пастухов, прес-аташе ФГРУ.