Чемпіонат України з веслування на байдарках і каное: підсумки Київщини

У Дніпрі добіг кінця особистий чемпіонат України з веслування на байдарках і каное серед дорослих. Тривала всеукраїнська першість з 13 по 16 червня.

Нагадаємо, що змагання вважалися головним стартом сезону, адже були відбірковим на ліцензійний чемпіонат світу.

Про перебіг подій перших днів змагань ми вже повідомляли на нашому сайті:

Головний національний старт сезону розпочався медалями для Київщини

ЧУ з веслування на байдарках і каное: чемпіонкою стає Юлія Юрійчук

А завершилася всеукраїнська першість гонками на спринтерській дистанції 200 м і тут спортсменки Київської обласної школи вищої спортивної майстерності здобули ще дві нагороди.

Так, бронзовими призерками чемпіонату України стали Наталія Докієнко у байдарці-двійці та Ірина Ясненко у каное-двійці.

Загальним здобутком спортсменів Київщини стали сім нагород. Найбільша кількість – три медалі - на рахунку Докієнко.