чемпіонат України з веслування на байдарках і каное. фото

Чемпіонат України з веслування на байдарках і каное: підсумки Київщини

Фінішував чемпіонат України з веслування на байдарках і каное, під час якого протягом трьох днів боролися за медалі та право продовжити виступи на Європі та світі найкращі веслувальники України.

Медальним заліком прогнозовано завершилися змагання і для збірної команди Київської області. Але про все по порядку.

Розпочали збірники Київщини всеукраїнську першість з двох золотих! медалей.

Так, Наталія Докієнко виборола золото в байдарці-четвірці на дистанції 500 м. Допомагали Наталії посісти першу сходинку п’єдесталу Людмила Куклиновська, Тетяна Єднак та Діана Свиридова. І тепер саме цим складом наші дівчата поїдуть на перший етап чемпіонату світу, який прийматиме Польща.

Другу золоту медалі команді принесли Іван Семикін та Данііл Кузьмін. За допомогою інших членів збірної України Дмитра Даниленка та Дмитра Костиша хлопці стали першими в байдарці-четвірці на дистанції 500 м. Своїм виступом четвірка здобула право представляти України на Європі та світі.

Наступний день всеукраїнської першості з медаллю завершила Юлія Юрійчук. В байдарці-двійці на дистанції 1 000 м за допомогою спортсменки з Миколаївщини Юлії Колесник наша Юля стала чемпіонкою України.

І медальним різнобарв’ям завершила Київщина заключний третій день Чемпіонату.

Цікавою вийшла гонка на дистанції 200 м. Байдарочники-спринтери так і не визначили найсильнішого. Новоспечений володар чемпіонського титул Іван Семикін посів перше місце в байдарці-одиночці, розділивши його з Дмитром Даниленком – вони показали однаковий час - 36,43. Учасник молодіжного чемпіонату Європи визначиться на особистому чемпіонаті України в червні. Також Семикін посів друге місце у байдарці-одиночці на дистанції 500 м.

Золото змагань виборює знову Наталія Докієнко, на цей раз у К2 на 500 м. Також Наташа з Діаною Свиридовою посіли першу сходинку п’єдесталу у байдарці-двійці на 200 м. І трішки не вистачило стати призером Докієнко в К1200 м – четверте місце.

Юлія Юрійчук зі своєї коліжанкою з Миколаївської області знову виборюють медаль. Не цей раз дівчата здобувають срібло у байдарці-двійка на 500 м).

Обухівчанка Анастасія Юркевич з тетіївчанкою Кариною Костинською, але яка наразі виступає за Київ і є вихованкою представника команди Київщини та тренера Сергія Фандікова, стає срібною призеркою в К2 200 м.

На пів кроку до п’єдесталу опинився Данііл Кузмін, маючи вже в кишені золото – четверті місця посів наш спортсмен в байдарці-одиночці на 200 м та байдарці-одиночці на 500 м.

Майже та ж сама історія і в Данила Платаша серед юніорів - четверте місце К-1 200 м і К1 500 м.

Наразі спортсмени Київщини у складі національної збірної прямують до Познані (Польща) на 1-й етап Кубку світу.