Чемпіонат України з важкої атлетики у Бахмуті. фото

Чемпіонат України з важкої атлетики у Бахмуті: медальний залік Київщини

З 5  по 10 липня в Бахмуті Донецької області відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед молоді до 23 років та всеукраїнський турнір пам’яті заслуженого майстра спорту Якова Куценка.

В складі  збірної команди Київської області  взяли  участь вихованці иа випускники Київського обласного ліцею-інтернату фізичної культури і спорту, відділення важкої атлетики.

Валентина Борисенко, змагаючись з набагато старшими суперницями, виборола бронзову нагороду у ваговій категорії 45 кг.

А ось Ангеліні Никоненко зовсім трошки не вистачило, щоб піднятися на п’єдестал пошани - в підсумку вона посіла четверте місці у ваговій категорії +87 кг.

Андрій Тищенко у ваговій категорії до 55 кг виборов золоту нагороду.

Євгенія Росінська стала переможницею цих змагань у вазі 71 кг, встановивши два нових рекорди України серед юніорів.

Відзначився на всеукраїнській першості і вихованець Київської обласної ДЮСШ.

Андрій Фіялко, виступаючи у ваговій категорії 61 кг, став віце-чемпіоном України.

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/