Чемпіонат України з риболовного спорту, с. Гвоздів. Фото

Чемпіонат України з риболовного спорту: спляча риба, найбільший карп та срібло для Київщини

З 8 по 10 вересня в селі Гвоздів Васильківського району, на мальовничому ставку Карпич відбувся чемпіонат України з риболовного спорту серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату.

 

 

Вже сьомий рік поспіль саме регіональний центр проводить чемпіонат України з риболовного спорту у Київської області. А незмінним головним суддею є суддя національної категорії Олександр Шевченко.

 

 

39 учасників, в тому числі 25 візочників з семи областей взяли участь у змаганнях: Житомирська, Харківська, Вінницька, Рівненська, Київська, Херсонська та Київ. Нажаль, Тернопільщина та Черкащина не змогли приїхати на змагання – на заваді став карантин.

 

 

Урочистим відкриття розпочався чемпіонат України з риболовного спорту. З вітальним словом виступили заступник начальника Укрцентру «Інваспорт» Ігор Бурий та начальник регіонального центру Марія Віниченко. Привітали всіх учасників змагань, побажали міцного здоров’я, ясної погоди, отримання позитивних емоції та вдалого улову.

 

 

У перший день змагань риба, мабуть, заснула, тому улов був небагатий, зате в ІІ турі риба прокинулася та почала чіплятись на крючок - цим підняла настрій учасникам, які кожні півгодини витягували з озера то карпів, то окунів.

 Найбільшу рибину спіймав спортсмен з Вінницької області Віктор Радецький  - карпа 4.5 кг, за що був нагороджений прикормкою від спонсора.

 

 

Переможцями  в командному заліку стали:

І місце – Київ, (Воробйов Олександр, Ніколаєв Іннокентій, Фролов Сергій)

ІІ місце – Київська область (Українка), (Богослов Олексій, Михно Олександр, Кияшко Ігор)

ІІІ місце – Рівненська область, (Сівак Іван, Бутенко Олексій, Бачук Володимир)

В особистому заліку:

І місце – Воробйов Олександр (Київ)

ІІ місце – Чернуха Микола (Боярка, Київська область)

ІІІ місце – Сівака Іван (Рівненська область)

 

 

Зауважимо, що на час проведення змагань медіа-центр Національного комітету спорту Інвалідів України на чолі з Світланою Трифоновою вели трансляцію чемпіонату України з риболовного спорту.

А після церемонії нагородження на всіх учасників чекала смачна рибна юшка.

 

 

Велику подяку спонсорам висловлює Регіональний центр «Інваспорт»:

Генеральному партнеру компанії Flagman.kiev.ua, Михайлу Орлову громадській організації  «Інститут Рекреації» Мотиль, Мотиль насадковий, Мотиль кормовий - за допомогу в розвитку та популяризації риболовного спорту та вручені учасникам призи. А також дякуємо директору озера Карпич Василю Тригубу. Проживали учасники в санаторії «Жовтень», який гостинно прийняв всіх спортсменів на період змагань, за що велика подяка від «Інваспорту» директору санаторію Олександру Мельнику.

 

За інформацією прес-центру «Інваспорт»

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

16.09.2020

Васильківська РДА
Читати далі
Згорнути