Чемпіонат України з рибної ловлі. Фото

Чемпіонат України з рибної ловлі: знайти правильну приманку, глибину та наживку

Днями на мальовничому озері «Корольок», що в Києві, відбувся чемпіонат України з риболовного спорту серед спортсменів з ураженнями опорно–рухового апарату.

 

 

На урочисте відкриття змагань завітав заступник начальника Українського центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Бурий І., який тепло привітав всіх учасників змагань та побажав міцного здоров’я, мирного неба, отримання позитивних емоцій і вдалого улову.

Передувало початку змагань урочисте підняття прапору України, яке мав честь здіймати чемпіон України Олексій Бутенко (Рівне).

Головний суддя змагань Олександр Шевченко доповів програму змагань та після виконання державного славня оголосив змагання відкритими.

Відзначимо, що господарі озера добре підготувались до проведення змагань: майже по всьому периметру були зроблені настілки, для того, щоб візочники мали фізичну можливість дістатись місця ловлі риби, за що щиро дяка директору озера «Корольок» Ігорю Чижу.

 

 

У чемпіонаті з риболовного спорту взяли участь вісім регіонів України: Вінницька, Дніпропетровська, Житомирська, Рівненська, Тернопільська, Черкаська, Київська області та місто Київ. А ловили рибу 42 спортсмени, в тому числі 20 візочників.

Згідно з програмою змагання були поділені на два тури. В перший день після жеребкування учасники зайняли свої місця і протягом трьох годин кожен з них намагався знайти правильну приманку, глибину та наживку.

На другий день змагань всі учасники мали бажання перевершити попередній результат та впіймати якомога найбільшу рибину. Після того, як учасники зайняли нові місця для риболовлі згідно жеребкування, почалась боротьба за титул абсолютного чемпіона України 2019 року.

Багатьом учасникам здавалось, що сьогодні риба відпочиває, але окремі – почали тягнути коропів. Час повільно спливав, пролунав свисток, закінчилась рибалка. Судді провели зважування улову кожного з учасників.

 

 

Після підведення підсумків двох турів абсолютним чемпіоном з рибної ловлі 2019 року став Інокентій Ніколаєв (Київська область).

ІІ місце посів Юрій Баришев (Житомирська обл.) та бронзова нагорода чемпіонату у руках киянина – Сергія Фролова.

Всього на Чемпіонаті було виловлено спортсменами 38,863 кг. риби.

Під час проведення мандатної комісії в перший день чемпіонату, була проведена класифікація учасників (згідно з їх фізичними можливостями), згідно з якою спортсмени були розділені на класи. Згідно з класифікацією при підведенні результатів були визначені спортсмени та призери кожного з класів.

Одностайно учасники змагань виявили бажання на наступний рік прийняти участь у чемпіонаті України з рибної ловлі та залучити учасників з інших регіонів. Начальник регіонального центру Марія Віниченко привітала чемпіонів та призерів і побажала всім учасникам щасливої дороги. Та перед від’їздом, наприкінці змагань всіх учасників чекала вже традиційна смачна рибна юшка.

 

Прес-центр «Інваспорт»

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

10.05.2019

Читати далі
Згорнути