чемпіонат України з паверліфтингу-2022, Коломия. фото

Чемпіонат України з паверліфтингу-2022: час підбити підсумки

Настав час підбити підсумки чемпіонату України з паверліфтингу серед юнаків та дівчат Національної федерації паверліфтингу України IPF, який днями на Івано-Франківщині приймала Коломия .

Вихованці Бориспільської дитячо-юнацької спортивної школи, яких підготував до змагань тренер Юрій Ликов, вибороли нагороди у своїх вагових категоріях.

Дмитро Бутенко став чемпіоном України у вазі до 59 кг. Його результат - 200+115+195=510 кг у сумі триборства та «малі» золоті нагороди в усіх окремих вправах.

"Владислав Білоус у напруженій боротьбі виборов срібло у ваговій категорії до 74 кг. На мою думку це срібло варте золота», - відзначив його наставник пан Юрій. Так, з результатом 250+137,5+222,5=610 кг у сумі триборства він здобув «малі» срібні нагороди в присіданнях та жимі, бронзу в становій тязі вагової категорії до 74 кг, і як результат – друга сходинка п’єдесталу пошани.

Відзначимо, що у командному заліку команда Київської області посіла третє місце.

«За підсумками змагань спортсмени написали заяви до тренерської ради ФПУ щодо включення їх до складу юнацької збірної України для участі у чемпіонатах Європи та світу серед юнаків 2022», - додав Юрій Ликов.