Чемпіонат України з ковзанярського спорту. Підсумки змагань

На Льодовому стадіоні столиці минулого тижня розігрували нагороди дводенного чемпіонату України з ковзанярського спорту серед юніорів та юніорок, юнаків та дівчат.

 

 

У змаганнях найвищого рівня взяли участь юні представники спортивної шкіл Києва – ДЮСШ «Вершина», Київська обласна ДЮСШ та постійні учасники з Шостки Сумської області. Головна суддя змагань – Олена Косікова.

Ми вже розповідали про неймовірну атмосферу першого змагального дня та його героїв – юних ковзанярів та вже досвідчених зірок льодових видів спорту. Наразі вашій увазі короткі підсумки всеукраїнської першості.

 

 

РЕЗУЛЬТАТИ СЕРЕД ЮНАКІВ ТА ДІВЧАТ

Дівчата 500 м

1 місце – Гнатюк Ганна (Київська область)

2 місце – Лупеха Маргарита (Київська область)

3 місце –Барабаш Марія (Сумська область)

Юнаки 500 м:

1 місце – Оніщенко Григорій (Київська область)

2 місце – Бордун В’ячеслав (Київська область)

3 місце – Хвалько Денис (Київська область)

Дівчата 1000 метрів

1 місце – Гнатюк Ганна (Київська область)

2 місце – Лупеха Маргарита (Київська область)

3 місце –Барабаш Марія (Сумська область)

Юнаки 1000 метрів

1 місце – Оніщенко Григорій (Київська область)

2 місце – Бордун В’ячеслав (Київська область)

3 місце – Хвалько Денис (Київська область)

Дівчата 1500 м

1 місце – Гнатюк Ганна (Київська область)

2 місце – Острочерева  Дарина (Сумська область)

3 місце - Лупеха Маргарита (Київська область)

Юнаки 1500 м

1 місце –Бордун В’ячеслав (Київська область)

2 місце – Оніщенко Григорій (Київська область)

3 місце –Недбай Данило (Сумська область)

Дівчата 3000 метрів

1 місце – Гнатюк Ганна (Київська область)

2 місце – Лупеха Маргарита (Київська область)

3 місце - Острочерева  Дарина (Сумська область)

Юнаки 3000 метрів

1 місце – Недбай Данило (Сумська область)

2 місце – Бордун В’ячеслав (Київська область)

3 місце – Оніщенко Григорій (Київська область)

 

 

РЕЗУЛЬТАТИ СЕРЕД ЮНІОРІВ ТА ЮНІОРОК

Юніори 500 м

1 місце – Скрипальов Владислав (Київська область)

2 місце –Шаміч Максим (Київська область)

3 місце - Осипенко Дмитро (Сумська область)

Юніорки 500 м

1 місце – Маньковська Дарина (Сумська область)

2 місце – Гржегоржевська Марія (Київська область)

3 місце – Панченко Маргарита (Сумська область)

Юніори 1000 м

1 місце – Скрипальов Владислав (Київська область)

2 місце - Шаміч Максим (Київська область)

3 місце – Осипенко Дмитро (Сумська область)

Юніорки 1000 м

1 місце –Маньковська Дарина (Сумська область)

2 місце - Гржегоржевська Марія (Київська область)

3 місце - Панченко Маргарита (Сумська область)

Юніори 1500 м

1 місце – Скрипальов Владислав (Київська область)

2 місце - Шаміч Максим (Київська область)

3 місце – Осипенко Дмитро (Сумська область)

Юніорки 1500 м

1 місце – Маньковська Дарина (Сумська область)

2 місце - Панченко Маргарита (Сумська область)

3 місце - Гржегоржевська Марія (Київська область)

Юніори 3000 м

1 місце – Скрипальов Владислав (Київська область)

2 місце - Шаміч Максим (Київська область)

3 місце – Осипенко Дмитро (Сумська область)

Юніорки 3000 м

1 місце – Маньковська Дарина (Сумська область)

2 місце - Панченко Маргарита (Сумська область)

3 місце - Гржегоржевська Марія (Київська область)

 

 

Дякуємо Збройним силам України за можливість для наших спортсменів тренуватися та виступати на обласних і всеукраїнських змаганнях, прославляти Україну на спортивному фронті міжнародних арен.

Віримо в Перемогу над московитською ордою!

Слава ЗСУ!

Слава Україні!

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

13.02.2023

Читати далі
Згорнути