Чемпіонат України з кікбоксингу ІСКА: у Київщини 33 золотих, 32 срібних та 28 бронзових нагород

Чемпіонат України з кікбоксингу ІСКА (дорослі, юніори, юнаки старшого та молодшого віку, діти старшого віку), з 25 по 28 квітня приймала столиця.

Змагання проводилися на трьох майданчиках татамі в дисциплінах К-1 лайт, лайт-конакт, семі-контакт і пойнт хард спарринг, а також в рингу в К-1, фул-контакт та лоу-кік.

Турнір загалом зібрав близько 600 спортсменів з усієї країни. Три напружені дні боїв до пізнього вечора, величезна конкуренція та кількість суперників.

Київську область представляли 75 підопічних Віталія Потебенька з Ірпепня, Бучі та Обухова. В результаті наші бійці вибороли 33 золотих, 32 срібних та 28 бронзових нагород.

 

 

Окремо відзначимо успіхи провідного клубу Київщини - "Реформа" (Ірпінь), 26 вихованців Володимира Сотіна, які зібрали найбільше нагород:

Провівши під 200 двовобоїв на команду за три дні, клуб увійшов до топ-5 серед 44 команд-учасниць: 27 золотих, 23 срібних та 16 бронзових нагород хаписали собі до активу ірпінці.

За результатами Чемпіонату буде сформовано збірну на чемпіонат світу 2024 у Відень (Австрія), що відбудеться у жовтні.

 

 

Дякуємо Збройним силам України за можливість для наших спортсменів тренуватися та виступати на обласних і всеукраїнських змаганнях, прославляти Україну на спортивному фронті міжнародних арен.

Віримо в Перемогу над московитською ордою!

Слава ЗСУ!

Слава Україні!

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

29.04.2024

Читати далі
Згорнути