Чемпіонат України з кікбоксингу ISKA: результати клубу "Нивки"

Чемпіонат України з кікбоксингу ISKA (дорослі, молодь, юніори, юнаки старшого та молодшого віку, діти старшого віку), який зібрав представників з 20 областей нашої держави, з 14 по 17 березня приймала столиця.

Про результати виступів «Обухівських тигрів», а на їх «совісті» 37 медалей, ми вже повідомляли в попередній новині.

Наразі до вашої уваги медальний залік КМП «Нивки», який на всеукраїнській першості представляв Київську область.

Так, чемпіонами України стали 10 кікбоксерів: Костянтин Чубенко (фул-контакт), Ілля Лісовик (форми), Наталія Хіноцька (форми), Ніна Кононенко здобула чотири чемпіонські титули  в розділах бокс, семі-контакт, форми зі зброєю та форми, Максим Калько (фул), Еміль Бовсуновський став двічі чемпіоном в лайт- та семі-контакт.

Срібні нагороди вибороли вісім спортсменів: дві медалі здобув Михайло Кононенко в фул- та семі-контакт, Ілля Лісовик ((семі), Наталія Хіноцька – два срібла в лайт- та семі-контакті, також дві нагороди взяла Поліна Бонда – форми та форми зі зброєю, і ще одне срібло на рахунку Микіти Дегтярьова (бокс).

Ще п’ятеро представників «Нивок» стали бронзовими призерами: Олександр Межевич (бокс), Ілля Дишкант (бокс), Михайло Кононенко (фул), Поліна Бондар (семі), Олександр Шевченко (бокс).

Нагадаємо, що змагання були відбірковими на чемпіонат світу з кікбоксингу ISKA 2019, який відбуватиметься в жовтні місяці в місті Корк (Ірландія).