Чемпіонат України з керлінгу, Бровари. Фото

Чемпіонат України з керлінгу серед спортсменів з порушеннями слуху. Церемонія відкриття

Вперше в історії керлінгу чемпіонат України приймала Київська область. Важлива для усіх нас та для України подія – четвертий чемпіонат України з керлінгу серед спортсменів з порушеннями слуху сьогодні, 18 квітня розпочався у Броварах.

 

 

Для участі у змаганнях на льодову арену "Термінал" прибули 65 керлінгістів з шести регіонів України: Дніпропетровська, Івано-Франківська, Львівська, Одеська, Київська область і міста Київ.

 

 

Привітати учасників на цій льодовій арені завітали високоповажні гості. Це Сергій Тимофєєв, начальник управління фізичної культури і спорту Київської облдержадміністрації, Марія Віниченко, відповідальний організатор змагань, начальник регіонального центру «Інваспорт», Дмитро Рожков, начальник відділу молоді і спорту Броварської міської ради та Олег Лаврик, віце-президент Спортивної федерації глухих України, головний секретар судівської колегії чемпіонату.

 

 

Після вітальних слів почесних гостей відбулося урочисте підняття державного прапору капітанами команд-переможців минулорічного чемпіонату - Київ–1 і Львівської області. Це було незвичайне видовище, адже стяг здіймали під звуки Гімну України, який виконувався мовою жестів!

 

 

Після того, як пані Марія оголосила чемпіонат відкритим, розпочалися довгоочікувані змагання. Знову ж таки видовище незвичайне і вражаюче для пересічного вболівальника, адже льодові баталії відбувалися у повній тиші. Але сяючі очі спортсменів та їхні емоційні жести передавали таку бурю емоцій і захоплення грою, якому позаздрять звичайні керлінгісти.

За результатами змагань слідкуйте на нашому сайті.

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйте на наш канал на Youtube

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

18.04.2018

м.Бровари
Читати далі
Згорнути