Чемпіонат України з гирьового спорту: Київщина переможно підіймає гирі серед дорослих і юніорів

Чемпіонат України з гирьового спорту 9-11 грудня приймав Львів.

Піднімати гирі максимальну кількість разів завітали до міста Лева найкращі гирьовики Київщини.

Олена Короткова з Борисполя святкувала перемогу серед дорослих (жінок) у ваговій категорії 58 кг - 24 кг гиря у вправі Р-12 (ривок за 12 хв з довільною зміною рук) злетіла догори 132 рази!

«Олена достойно представила Київську область і не тільки виборола чемпіонство, а ще змогла подолати омріяний рубіж нормативу майстра спорту - 130 п. у в/к до 58 кг, - коментують в Бориспільскій ДЮСШ. - Але вона є майстринею своєї справи - тренує юних спортсменів у нашій рідній ДЮСШ і днями захистила успішно дипломну роботу магістра Переяславського педагогічного університету імені Григорія Сковороди».

Нагороду серед дорослих виборола ще одна представниця пристоличного регіону. Софія Гомонюк (68 кг) стала бронзовою призеркою всеукраїнської першості, піднявши гирю 154 рази.

Серед юніорів Київщина має в медальному доробку чотири нагороди і командне місце серед 21 збірної.

У ваговій категорії 95 кг третє місце посів Богдан Бартманський, який підняв гирю 150 раз у вправі Р-12.

Костянтин Семенченко (95 кг) став чемпіоном Україні (Р-12, 41).

Ще одну бронзу у ваговій категорії 58 кг принесла команді Христина Цуканова (Р-12, 16).

Титул чемпіонки України виборола Софія Гомонюк (Р-12, 154) у вазі 68 кг.

Дякуємо ЗСУ за можливість для наших спортсменів тренуватися та змагатися, прославляючи Україну на спортивному фронті всеукраїнських та міжнародних арен.

Віримо в Перемогу над московитською ордою!