Чемпіонат України з греко-римської боротьби U-16: медальний доробок Київщини

3-5 листопада спортивний комплекс "Будівельник", що в Черкасах, став ареною для чемпіонату України з греко-римської боротьби серед борців до 16-ти років за участю понад 200 класиків з різних регіонів України.

Участь у змаганнях взяла юнацька збірна Київщини U-16, яка традиційно повертається до Крюківщини, Білої Церкви та Миронівки з медальним доробком – п’ять медалей, серед яких два золота, срібло та дві бронзи.

«В цих змаганнях наші спортсмени продемонстрували грамотну, видовищну і цілеспрямовану боротьбу до останніх секунд сутичок», - коментує виступ своїх вихованців СК «Крюківщина».

Новими чемпіонами України стали:

60 кг - Максим Скрипник (ДШВСМ-ЦОП)

65 кг - Владислав Покотило (ДШВСМ-ЦОП)

«Нажаль, у ваговій категорії 60 кг Данило Мельничук пробився до малого фіналу, але поступився представнику з Києва, посівши 5 місце», - додає тренер спортсменів Дмитро Пікалов.

Везуть нагороди до Білої Церкви вихованці Київського обласного ліцею-інтернату фізичної культури і спорту, підопічні Григорія Житовоза та Віктора Лозового:

Олег Тимошенков у ваговій категорії 51 кг  виборов срібну нагороду.

Бронзовим призером став Володимир Семененко у ваговій категорії 51 кг.

Також третю сходину п’єдесталу пошани посів Євгеній Волощенко у вазі 71 кг. Спортовець - вихованець Миронівської ДЮСШ (перші тренери Вадим Дрига та О. Орлюк), нині учень КОЛІФКС.

Дякуємо Збройним силам України за можливість для наших спортсменів тренуватися та виступати на обласних і всеукраїнських змаганнях, прославляти Україну на спортивному фронті міжнародних арен.

Віримо в Перемогу над московитською ордою!