Чемпіонат України з дзюдо, Київ. Фото

Чемпіонат України з дзюдо: Київщина виборює 4 місце і 7 медалей

3-4 жовтня спортивний комплекс Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова у Києві гостинно прийняв учасників чемпіонату України з дзюдо.

За право вважатися найкращими дзюдоїстами країни змагалися близько 400 спортсменів з 22 регіонів у семи вагових категоріях серед жінок та чоловіків.

Результативно на всеукраїнські першості виступила команда Київської області, посівши четверте місце у командному заліку та здобувши сім медалей - одне золото, два срібло та чотири бронзи.

Отже, до вашої уваги результати.

Цікава боротьба видалась у чоловіків вагової категорії до 60 кг - відразу дві сходинки п’єдесталу посіли спортсмени Київщини – першим став Бекірбек Моргоєв (ЦОП), другим – Дмитро Дерев’янко (ШВСМ). Бронзу здобув Дільшот Халматов, який лише нещодавно змінив регіон - з Київської області на Київ. Трішки не вистачило до п’єдесталу талановитому спортсмену ШВСМ Денис Тупицькому – він став п’ятим. До речі, нещодавно Тупицький став бронзовим призером Європи.

Вихованець Центру Олімпійської підготовки Ельдар Пангані став бронзовим призером в категорії 81 кг.

Дві бронзові нагороди здобули спортсмени Київської обласної ШВСМ, вихованці Карена Балаяна у заключний день змагань чемпіонату України з дзюдо - Дмитро Бережний у ваговій категорії 90 кг та Алєксєй Моісєєв у вазі 100 кг.

Підопічна Карена Балаяна Анастасія Чижевська (ШВСМ) у ваговій категорії 57 кг стала віце-чемпіонкою України.

Ще одну медаль серед жінок – бронзову – здобула Христина Гоман (КДЮСШ).

ПРОТОКОЛИ. ЧОЛОВІКИ

ПРОТОКОЛИ. ЖІНКИ

Головний старт українського календаря дзюдо визначив склад національної збірної, а також той кістяк команди, що братиме участь у міжнародних турнірах: відкритих континентальних Кубках, Кубках та чемпіонатах Європи, міжнародних змаганнях освітян та військовослужбовців.