Чемпіонат України з бойового самбо: підсумки Білої Церкви та Броварів

З 18 по 20 листопада в Києві тривав чемпіонат України з бойового самбо.

Білоцерківську громаду на змаганнях представляли вихованці відділення фрі-файту ДЮСШ №1 (Біла Церква).

За результатами змагань підопічні Володимира Якименка записали собі на рахунок чотири нагороди різного ґатунку. Так, чемпіонами України стали Олександр Вітвіцький та Назар Тупчій. Даніїл Крук та Денис Мількевич вибороли бронзові медалі.

Достойні результати продемонстрували вихованці броварського спортивного клубу «Сокіл» (Броварська ДЮСШ).

Дуже потужно виступив Нагорний Максим (вікова група 15-16 років, вгова категорія 57 кг). Максим впевнено провів всі свої поєдинки і дійшов до фіналу, де був сильнішим за свого суперника, ставши чемпіоном у своїй віковій та ваговій категорії.  Цієї перемогою він виконав норматив кандидата в майстри спорту України з бойового самбо.

Срібним призером з виконанням нормативу кандидата в майстри спорту України  став Владислав Король (вік 17-18 р., до 62кг). Друге місце також посів Ізмір Аскеров (вік 11-12 р., до 48кг).

Бронзові нагороди вибороли Єгор Фомін (вік 13-14р., до 52кг) та Данило Сивопляс (вік 13-14 р., до 68 кг).

Відзначимо виступ молодого, але вже титулованого Тимофія Соколова, який має в своєму доробку нагороди найвищого ґатунку в різних видах єдиноборств.  Йому трішки не пощастило і він зупинився за крок від п’єдесталу.

Дякуємо ЗСУ за можливість для наших спортсменів тренуватися та змагатися на всеукраїнських та міжнародних аренах.

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/