Чемпіонат України з болдерингу та трудності, Харків. Фото

Чемпіонат України з болдерингу та трудності: в Київщини повний комплект нагород

Минулого вікенду найкращі скелелази країни завітали до Харкова, де відбувався чемпіонат України у видах болдеринг та трудність. За складністю ці старти вважаються дуже важливими у спортсменів, тож конкуренція була висока, боротьба точилася напружена.

 

 

Команда Київщини в результаті виборює три нагороди, і увесь комплект нагород здобуває Федір Самойлов, що власне не стало сюрпризом від одного з найкращих скелелазів України. Отже, Самойлов святкував перемогу в розділі «трудність». В «триборстві» взяв срібло. А бронзовим призером став у «болдерингу».

Михайло Ткачук та Ніка Потапова не змогли потрапити на п’єдестал пошани і посіли «неприємні» четверті місця. Ткачук – в болдерингу, трудності та багатоборстві. Потапова – в болдерингу.

 

 

Про проблеми зі здоров’ям, які завадили стати першим у всіх трьох дисциплінах, ділиться з прес-службою Управління молоді та спорту сам Федір Самойлов.

«Думаю, що основною причиною було те, що я захворів за тиждень до змагань нежиттю та нічним кашлем, і моя форма сильно впала. Потім дала про себе знати больовими відчуттями травма плеча безпосередньо перед стартом, перед фіналом у трудності. Але сил вистачило навіть з цими проблемами. В болдерингу мені було найтяжче боротися. Але в трудності вийшло виграти навіть з дуже поганим тонусом і болючим плечем».

Запевняємо, що за словами спортсмена, хвилюватися  за його здоров’я вже не варто, адже застуда минула. «Плече ще не пройшло. Мабуть, пройде завтра», - зауважує як завжди оптимістично налаштований спортовець.

 

На фото: Кубок України, Дніпро

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

15.09.2020

Читати далі
Згорнути