Чемпіонат України з боксу серед юнаків, Бориспіль. Фото

Чемпіонат України з боксу серед юнаків як шлях до великих перемог

Вчора в одному з найдавніших та найсильніших міст України, колисці боксу Київщини, славному Борисполі розпочався зональний чемпіонат України з боксу серед юнаків 2004-2005 років народження.

 

 

З чотирьох регіонів України завітали юні боксери продемонструвати свою майстерність на ринзі – 121 спортсмен з Києва, Київщини, Вінницької та Житомирської областей.

ФОТОРЕПОРТАЖ ЦЕРЕМОНІЇ ВІДКРИТТЯ ТА ПЕРШИХ БОЇВ

 

 

«Сьогодні в Борисполі стартує справжнє свято боксу! Адже упродовж наступних трьох днів тут будуть змагатися найсильніші та найкращі юнаки. Шлях до великих перемог завжди починається з першого кроку. Неважливо, коли і де коли ти  його зробиш, головне знайти в собі силу і мужність подолати сумніви. Колись, саме у Борисполі для багатьох юнаків розпочався цей шлях на спортивних змаганнях України, Європи та навіть світу. У свій час це місто прославляли такі майстри шкіряної рукавички як Володимир Лазебник та Ігор Сопінський – майстер спорту міжнародного класу з боксу. Михайло Шкоруп, Костянтин Призюк, Сергій Гуров – майстри спорту України. Майстер спорту СРСР, президент Федерації боксу Борисполя Микола Стариченко, людина, яка є головним організатором змагань», - привітав шанувальників боксу рінг-анонсер Валентин Шуткевич та заходився представляти почесних гостей.

 

 

Завітав на змагання Сергій Тимофєєв, начальник Управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації, який звернувся до спортсменів та гостей свята з вітальним словом, побажав перемоги найспритнішим, чесного суддівства всім та поділився останніми досягненнями Київщини спортивної та внеску, який робить Управління спорту в розвиток боксу в області.

 

 

А почесних гостей, людей, які багато зробили для боксу і продовжують свою невтомну працю, цього вечора було не перерахувати, але ми спробуємо нікого не забути. Отже, в урочистостях взяв участь міський голова Борисполя Анатолій Федорчук, координатор розвитку боксу у Київській області, майстер спорту міжнародного класу, учасник Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро Володимир Матвійчук, людина-легенда радянської спортивної ходьби, рекордсмен світу, чемпіон Європи, учасник Олімпійських ігор Анатолій Соломін, президент Федерації боксу Борисполя Микола Стариченко, начальник Київського обласного відділення комітету з фізвиховання та спорту Міносвіти та науки Анатолій Ільченко, депутат міськради та диретор ДЮСШ, яка й приймала змагання Михайло Шкоруп, секретар міськради Ярослав Годунок, начальник місцевого управління культури, молоді та спорту Наталія Погребна, депутат Бориспільської міськради Микола Костянець, головний суддя чемпіонату, майстер спорту СРСР, суддя міжнародної категорії АІБА Олександр Мотін, секретар чемпіонату, майстер спорту СРСР Олександр Жибарєв.

 

 

Говорячи про зіркових вихованців відділення боксу бориспільської ДЮСШ, не можна не згадати талановитого боксера, Героя російсько-української війни Віктора Тихого. Віктор є воїном батальйону «Донбас», бойовий прапор якого прикрашає стіни школи. На війні він з самого її початку, з 2014 року. Після невеликої перерви на лікування після отриманих поранень, Віктор повернувся на фронт і досі боронить кордони нашої держави від ворожого чобота.

 

 

Традиційно початку змагань передував державний гімн України. До речі, Бориспіль є містом, де народився та жив український фольклорист та автор славня нашої держави «Ще не вмерла України і слава, і воля» Павло Чубинський.

 

 

Справжнім музичним подарунком для мешканців міста стало виконання проникливого музичного твору про Бориспіль його автором Валерієм Мартишком, депутатом міськради. Пісня настільки припала до душі спортсменам, що боксери попрохали в майбутньому написати щось таке ж піднесене про бокс.

 

 

І після бурхливих оплесків на честь майбутнього українського боксу – молодих підкорювачів рингу розпочався власне сам чемпіонат.

За перебігом подій слідкуйте на нашому сайті, а ще ліпше завітайте до Бориспільської ДЮСШ по вулиці 1-го травня, 4 особисто підтримати боксерів та насолодитися видовищними боями!

 

Найпалкіший вболівальник, маленький Гриша

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

14.03.2019

м.Бориспіль
Читати далі
Згорнути