Чемпіонат України з багатоденної гонки, Суми. фото

Чемпіонат України з багатоденної гонки з медальним заліком для Київщини прокотився велошляхами міста Суми

Чемпіонат України з багатоденної гонки серед юнаків, дівчат та молодших приймали Суми 13-17 травня.

З медальним доробком повертаються додому велосипедисти Київщини, вихованці велошколи «Промінь».

Вікторія Бондар стала чемпіонкою двічі - в особистому заліку серед дівчат та разом з Оксаною Зварич і Анастасією Рубленко в командному заліку.

Любов Безоглюк - чемпіонка в особистому заліку серед молодших дівчат

Анастасія Сіркова виборола срібло. А в тандемі з Мариною Мовчан – чемпіонський титул в командному заліку.

Максим Макаренко став найкращим в особистому заліку серед молодших юнаків.

Олексій Самойлов, Максим Лагута та Іван Міліцкіс здобули командне золото.

Владислав Ковтуненко став переможцем 1-го етапу та срібним призером 3-го етапу (7 місце особистий залік серед юнаків).