Чемпіонат України U23: вільники Київщини здобули право представляти нашу державу на Світі

Добіг кінця чемпіонат України з вільної боротьби серед чоловіків до 23 років (7-9 вересня). До житомирського спорткомплексу "Динамо" завітали позмагатися понад півтори сотні учасників з 20 областей України.

Спортсмени Київської обласної ШВСМ стали чемпіонами України та здобули право представляти нашу державу на чемпіонаті світу. Це Владлен Опанасенко (57 кг), Вадим Куриленко (74 кг) та Валентин Бабій (79 кг).

Василь Сова в фінальній сутичці поступився своєму супернику у ваговій категорії 97 кг та посів друге місце.

Вибороли нагороди і вихованці інших спортивних закладів.

Так, бронзовими призерами всеукраїнської першості стали Данііл Підлипенець у вазі 92 кг, Назар Богданець (79 кг) та Іван Кравченко (70 кг).