Чемпіонат України U17: кадети стали призерами, борчині виступлять на чемпіонаті Європи

На чемпіонаті України з вільної боротьби U17 серед кадетів та кадеток, який 15-18 березня приймала в Полтава, юні борці та борчині Київщини вибороли дев'ять нагород та право представляти нашу країну на Європі.

Серед медалістів - вихованці Центру олімпійської підготовки Київщини, ДЮСШ (Українка, Обухів) та тренера Анатолія Гуральського.

Віце-чемпіонами України стали Євгенія Друзенко (46 кг) та Григорій Шелковенко (80 кг). Данило Часовський (45 кг) виборов бронзову нагороду.

Срібним призером у вазі 65 кг став Данило Опанасенко.

Бронзові нагороди принесли збірній Київщині Данило Лихацький – він боровся у ваговій категорії 51 кг та Данило Воробйов у 110 кг.

У командному заліку серед збірних з 18 регіонів дівчача збірна Київщини посіла третє місце, пропустивши вперед більш численні команди Львівщини та Донеччини.

КЗ КОР «Центр олімпійської підготовки» та Броварський спортивний фаховий коледж на змаганнях були представлені виключно вихованками Олександра Кутакова, але найкращими та найсильнішими. Окрім вищезгаданої срібної призерки Друзенко, перші місця посіли Валерія Лола (57кг) та Марія Мізюрко (61кг), Руслана Петровська стала третьою.

Крім цього наші спортсменки-чемпіонки увійшли до складу збірної команди України у своїй віковій групі і виступлять на чемпіонаті Європи.

ВСІ РЕЗУЛЬТАТИ

Дякуємо Збройним силам України за можливість для наших спортсменів тренуватися та виступати на обласних і всеукраїнських змаганнях, прославляти Україну на спортивному фронті міжнародних арен.

Віримо в Перемогу над московитською ордою!