чемпіонат України з греко-римської боротьби U-13, Київ. фото

Чемпіонат України U-13: класики Київщини займають весь п'єдестал пошани

Добіг кінця чемпіонат України з греко-римської боротьби U-13, який з 11-12 травня приймала столиця за участю 274 борців з 20-ти областей України.

Боротьба відбувалася в просторому залі київського манежу ЦСК ЗСУ на трьох килимах, була організована пряма трансляція Чемпіонату. Змагання в записі можна подивитись за ЦИМ посиланням.

На змаганнях нагородами відзначилися два вихованці СК «Олександр Невський» та тренерів  Дмитра Пікалова й Олександра Кузнєцова.
Андрій Пономаренко посів перше місце у ваговій категорії 42 кг. В першій половині фінальної сутички Андрій програвав, але зібрався та переміг з рахунком 5:2.

В цій же категорії гідно боровся з сильними суперниками та зумів посісти трете місце Данило Бабенко.

А загалом п’єдестал пошани у вазі 42 кг був унікальним - повністю лишився за класиками Київщини. Срібло взяв ще один представник нашої області Артем Ковальов.